Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł do Biedronki za darmową kartę Simplicity

Nie sposób zliczyć akcji promocyjnych związanych z bezpłatną kartą kredytową Citi Simplicity. Tym razem wyrobienie plastiku i spełnienie prostych warunków nagrodzone zostanie elektronicznym voucherem o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Podpowiadamy jak to zrobić.

Kto skorzysta?

W obszarze warunków uczestnictwa w promocjach związanych z kartami kredytowymi Citibanku od dłuższego czasu nie zaszły jakiekolwiek istotne zmiany. Z promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej sygnowanej logiem Citi. Do tego dochodzi zestaw klasycznych już warunków:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1 200 zł,
  • aktualne zatrudnienie – minimum 3 miesiące.

Z promocji skorzystać mogą także osoby prowadzące działalność gospodarczą. Spełnić muszą one jednak nieco inne oczekiwania. Przedsiębiorca powinien mieć co najmniej 25 lat i prowadzić firmę od minimum 2 lat. Jeśli wpisujecie się w te kryteria, to bez obaw możecie przejść do dalszej części tekstu.

Voucher za 10 transakcji kartą

Kolejnym etapem w drodze do nagrody jest wyrobienie karty kredytowej Citibanku. W tym celu musicie złożyć wniosek o kartę znajdujący się na promocyjnej stronie internetowej. Macie na to czas do 10 listopada 2017 roku. Z oferty banku najlepiej wybrać plastik Simplicity, gdyż po wyłączeniu dodatkowych usług jest on rozwiązaniem całkowicie darmowym. Kiedy w waszych rękach znajdzie się już zamówiona karta wystarczy że:

  • przynajmniej 1 raz zalogujecie do swojej bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Musicie zrobić to nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
  • dokonacie przez okres 2 kolejnych miesięcy, co najmniej 5 transakcji miesięcznie, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
  • wyrazicie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Operacje bezgotówkowe spełniać muszą narzucone przez organizatora kryteria. Bank nie zaliczy w poczet wymaganych transakcji przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych. Pamiętajcie żeby unikać płatności kartą na końcu miesiąca, gdyż mogą one zostać rozliczone dopiero w kolejnym okresie, przez co nie wywiążecie się z warunków promocji.

Przekazanie nagród

Informacja o przyznaniu nagrody wysyłana będzie za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki promocji. Organizator akcji nie wprowadził limitu voucherów, więc musicie dostosować się wyłącznie do okresu obowiązywania promocji. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.   

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Oferty specjalne związane z kartami kredytowymi Citibanku zdominowały rynek promocji bankowych. Ich punktem wspólnym jest atrakcyjny bonus, wyceniany najczęściej na kwotę 400 zł. Zmieniają się wyłącznie partnerzy akcji, dzięki czemu bank zwiększa szansę wstrzelenia się w gusta kolejnych klientów. Jeśli jakimś cudem nie posiadacie jeszcze karty Simplicity, zadowala Was asortyment portugalskiego supermarketu, a do tego wyznajecie kult świeżaków, to promocja Citibanku warta jest szczególnej uwagi.

 

Czytaj też: Citibank: 400 zł do oleole.pl z darmową kartą Citi Simplicity

Czytaj też: Citibank: smartfon o wartości 499 zł za 15 płatności kartą Simplicity

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments