Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: smartfon o wartości 499 zł za 15 płatności kartą Simplicity

Karta została rzucona! W kolejnej edycji promocji Citibanku w zamian za założenie karty kredytowej Simplicity i spełnienie prostego warunku, zgarniecie smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł. Podpowiadamy co zrobić, aby bez dodatkowych kosztów stać się posiadaczem tej nowoczesnej słuchawki.

Kto skorzysta?

Promocje Citibanku przyzwyczaiły nas, że relacja wartości bonusu do stawianych przez organizatora warunków jest zawsze na przyzwoitym poziomie. Jednak aby nie dopuścić do niekontrolowanego rozdawnictwa, bank zastosował skuteczne ograniczenie w postaci okresu karencji. Z promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej sygnowanej logiem Citi. Do tego dochodzą klasyczne i  znane wszystkim wyjadaczom warunki:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1 200 zł,
  • aktualne zatrudnienie – minimum 3 miesiące.

W akcji mogą wziąć udział także osoby prowadzące działalność gospodarczą, jednak spełnić muszą trochę inne oczekiwania. Przedsiębiorca powinien mieć co najmniej 25 lat i prowadzić firmę minimum 2 lata. Jeśli spełniacie te niezbyt wygórowane kryteria to ze spokojem możecie przejść do dalszej części tekstu.

Źródło: strona promocji

LG K4 dual sim za 15 transakcji bezgotówkowych

Kolejnym krokiem w drodze do nagrody jest wyrobienie karty kredytowej Simplicity. W tym celu musicie złożyć wniosek o kartę, odwiedzając stronę poświęconą promocji. Macie na to czas do 30 listopada 2017 roku. Kiedy w waszych rękach znajdzie się już plastik opatrzony symbolem Citi wystarczy że:

  • przynajmniej 1 raz zalogujecie się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Musicie zrobić to nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
  • wykonacie kartą minimum 5 transakcji przez okres 3 kolejnych miesięcy, jednak nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Pamiętajcie, że operacje bezgotówkowe spełniać muszą konkretne kryteria określone przez organizatora promocji. Bank nie zaliczy w poczet wymaganych transakcji przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych. Najlepiej unikać jest płatności kartą na końcu miesiąca, gdyż może okazać się, że transakcja zostanie rozliczona w kolejnym okresie, a to wiąże się z niedopełnieniem warunków promocji.

ZAŁÓŻ DARMOWĄ KARTĘ CITI SIMPLICITY

Wręczenie nagród

Jeśli spełniliście oczekiwania organizatora akcji, możecie już wypatrywać pracownika firmy kurierskiej niosącego niewielką paczkę. Nagroda, w postaci telefonu LG K4 dual sim (2017), wysłana zostanie na wskazany adres korespondencyjny w ciągu 30 dni wywiązania się warunków promocji. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Miłym dodatkiem jest możliwość wyboru wersji kolorystycznej urządzenia. Nagroda wolna jest od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

To kolejna przewidywalna (niektórzy stwierdzą że nudna) promocja sygnowana logiem Citi. Akceptujemy jednak tę monotonię, gdyż następujące po sobie propozycje banku trzymają bardzo wysoki poziom. Przyzwyczailiśmy się już do bonusów wycenianych na kilkaset złotych w zamian za spełnienie niezwykle prostych warunków.

Nie inaczej jest i tym razem. Karta Simplicity może być rozwiązaniem całkowicie darmowym. Należy tylko podczas rozmowy z konsultantem wyłączyć usługi płatne np. CitiPhone oraz spłacać w terminie zadłużenie karty. Pozwoli to cieszyć się nowoczesnym smartfonem LG K4 dual sim bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Czytaj też: Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

Czytaj też: Nawet 30 zł za płatności zagraniczne w mBanku

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments