Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

Po raz kolejny skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity oznacza szansę na otrzymanie 400 zł. Tym razem będzie je można wydać w Biedronce. Wystarczy tylko wcześniej wykazać się znaczną aktywnością w korzystaniu z „kredytówki”.

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie do 3 października 2019 r. wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej promocji. Mogą to zrobić osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2017 r. nie miały w Citibanku głównej „kredytówki” (posiadanie innych produktów w tym banku we wspomnianym okresie nie jest przeszkodą).

Trzeba jeszcze wspomnieć o kryterium dochodowym. Bank wymaga, by wnioskujący o kartę Citi Simplicity był zatrudniony w obecnym miejscu od min. 3 miesięcy i osiągał dochód nie mniejszy niż 1.200 zł miesięcznie. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą konieczne jest prowadzenie firmy od 2 lat i dochód netto na poziomie min. 2.500 zł.

Korzystaj aktywnie z karty, by zdobyć nagrodę

Droga po 400 zł do Biedronki rozpoczyna się na stronie internetowej promocji, gdzie trzeba do 3 października 2019 r. złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Po kontakcie przedstawiciela banku przyjdzie czas na przekazanie dokumentów potwierdzających osiągane dochody, a później na podpisanie umowy o „kredytówkę”.

Potem zostaną jeszcze dwa zadania do wykonania.

Zadanie pierwsze – do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym karta została wydana, trzeba choć raz zalogować się do bankowości elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy będzie to bankowość internetowa Citibank Online, czy aplikacja mobilna Citi Mobile.

Zadanie drugie – do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę, wykonanie „kredytówką” transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 2.000 zł.
Nie mogą to być transakcje „szczególne”, np. związane z grami hazardowymi czy transferami pieniężnymi.

Informację o wypełnieniu obowiązków wynikających z regulaminu tej promocji, bank wyśle w miesiącu następującym po tym, w którym będą one wykonane.

Załóż kartę City Simplicity

Kilka informacji o karcie kredytowej Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity wydawana i prowadzona jest bez żadnych opłat pod warunkiem terminowego spłacania zobowiązania. Można nią wypłacić pieniądze z bankomatu, ale trzeba liczyć się ze znaczną prowizją – 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł. Na dodatek od razu będą naliczane odsetki od „pożyczonej” kwoty.

Warto trzymać tę „kredytówkę” w kieszeni, gdyż jej posiadacze mają liczne przywileje, np. możliwość wcześniejszego zakupu biletów na atrakcyjne imprezy kulturalne czy do 15% rabatu w niektórych restauracjach. Trwa też loteria, w której do wygrania są bardzo cenne nagrody, a także program poleceń, w którym można zdobyć równowartość 100 zł.

Naszym zdaniem

Zasady promocji związanych z kartą kredytową Citi Simplicity są niezmiennie bardzo proste. Tym razem wymagana jest jednak dość znaczna aktywność w korzystaniu z „kredytówki”. Wydanie w ciągu 3 miesięcy 2.000 zł może być dla części osób znaczącą przeszkodą.

Warto się jednak zmobilizować, nawet kosztem poniesienia jakichś opłat za inną kartę, by zgarnąć atrakcyjny bonus. 400 zł to jedna z najwyższych nagród dostępnych w promocjach dotyczących produktów bankowych.

Ostrzegamy jednak, by zbytnio nie zaszaleć na zakupach. Radość z bonusu będzie pełna tylko wtedy, gdy bezproblemowo spłacimy zadłużenie na karcie i tym samym nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów.

Czytaj też: Chargeback – czy płacący kartą mają lepiej?

Czytaj też: Kredyt czy karta kredytowa? Co jest bardziej opłacalne?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments