Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł do Leroy Merlin za kartę kredytową Citi Simplicity

Citibank nie ustaje w promowaniu swojej karty kredytowej Citi Simplicity. Po raz kolejny za sięgnięcie i aktywne korzystanie z „kredytówki” można zdobyć bon o wartości 400 zł. Tym razem do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin.

Citibank zachęca do podpisywania umów o kartę kredytową Citi Simplicity nie tylko wysokością nagród, ale i ich różnorodnością. Cyklicznie można zdobyć vouchery do Biedronki czy na Allegro, od czasu do czasu pojawiają się inne sklepy lub nagrody rzeczowe.

Akcja trwa do 12 grudnia 2019 r. Jej uczestnikami mogą być pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Na początek nieco formalności

Skoro mamy do czynienia z promocją karty kredytowej, to najpierw trzeba podpisać z bankiem stosowną umowę, a potem wydać nią do końca trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym karta została wydana minimum 2000 zł.

Podstawą przystąpienia do akcji jest wypełnienie do 12 grudnia 2019 r. formularza wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej promocji. Znajdują się w nim miejsca nie tylko do przekazania danych personalnych, ale i podania informacji o osiąganych dochodach oraz wyrażenia niezbędnych zgód marketingowych. Wykaz dokumentów potwierdzających dochody, których wymaga Citibank zamieszczono w regulaminie akcji.

Aktywne korzystanie z karty = nagroda

Po przebrnięciu przez formalności przychodzi czas na spełnienie pozostałych warunków promocji. Pierwszy, to zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Trzeba to zrobić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarta została umowa o kartę Citi Simplicity.

Drugi warunek, to wykonanie kartą, najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego (następującego po miesiącu kiedy założona została „kredytówka”) transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 2000 zł.

W kolejnym miesiącu, po tym, w którym zostały spełnione warunki akcji, Citibank powiadomi w bankowości internetowej o przyznaniu nagrody, a w następnym wyśle pocztą „tradycyjną” bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin. Można nim płacić wielokrotnie, aż do wyczerpania puli środków, przy czym jego ważność wynosi 6 miesięcy, licząc od daty wysyłki.

Regulamin korzystania z Karty Podarunkowej w Leroy Merlin

Bezpłatna karta Citi Simplicity

Wydanie i korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity jest bezwarunkowo bezpłatne. Warto wiedzieć, że jej posiadacze mogą korzystać z wielu okazji zakupowych w ramach programu Citi Specials, m.in. rabatów w wybranych restauracjach, pierwszeństwa w zakupie biletów na wydarzenia artystyczne na stronie Live Nation.

Naszym zdaniem

Patrząc na mnogość i różnorodność promocji dotyczących karty kredytowej Citi Simplicity, można powiedzieć dla każdego coś dobrego. Citibank dba, by każdy, kto chce posiadać tę „kredytówkę” w portfelu, znalazł atrakcyjną dla siebie nagrodę.

Wydanie w ciągu 3 miesięcy 2000 zł kartą kredytową może się, niektórym osobom wydawać się trudne do wykonania. Uważamy jednak, że przy odpowiedniej mobilizacji, dokonywaniu wszystkich płatności właśnie tą „kredytówką”, zadanie jest wykonalne. Satysfakcja z sukcesu i otrzymania nagrody – gwarantowana.

Czytaj też: BNP Paribas: 251 zł za Konto Otwarte na Ciebie

Czytaj też: Citibank: smartfon OPPO AX7 za kartę kredytową Citi Simplicity

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments