Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: smartfon OPPO AX7 za kartę kredytową Citi Simplicity

W kolejnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity Citibanku przyszedł czas na nagrodę rzeczową. Odrobina determinacji, wydanie wspomnianą „kredytówką” 4000 zł i można się stać posiadaczem smartfona OPPO AX7 4GB/64GB kosztującego 799 zł!

 

Tak atrakcyjne nagrody rzadko się pojawiają w promocjach produktów bankowych. Jeśli już, to na ogół warunki ich zdobycia są tak skomplikowane i „wyśrubowane”, że trudno je zdobyć przeciętnemu klientowi. W akcji Citibanku, choć wymagania nie są najprostsze, to jednak można je zrealizować bez nadmiernego wysiłku. Tym bardziej, że zbliża się okres jesienny i czas przedświątecznych zakupów, które zawsze oznaczają zwiększone wydatki.

Kto ma szansę na smartfona?

Przyjrzyjmy się więc bliżej zasadom akcji, która trwa do 20 listopada 2019 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Wniosek o kartę kredytową

Pierwszym krokiem na drodze po smartfona jest wypełnienie do 20 listopada 2019 r. wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej banku. Na tym etapie należy podać wszystkie swoje dane personalne oraz przekazać do Citibanku scany/zdjęcia dokumentów potwierdzających osiągane dochody.

Wykaz tego, co bank wymaga zależnie od źródła dochodów znajduje się w regulaminie. Niezbędne jest też wyrażenie zgody na kontakt przedstawiciela banku w celu weryfikacji przedstawionych informacji.

Aktywność kluczem do sukcesu

Pozytywne zweryfikowanie zdolności kredytowej i przyznanie uczestnikowi promocji „kredytówki”, kończy załatwianie formalności. Teraz trzeba się wykazać aktywnością w korzystaniu z karty. Zgodnie z regulaminem do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity konieczne jest:

  • zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • wykonanie otrzymaną „kredytówką” transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 4000 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi) i zwrócone.

W miesiącu następującym, po tym, w którym zostały spełnione warunki akcji, Citibank powiadomi w bankowości internetowej Citibank online o przyznaniu nagrody. Od daty przesłania tej informacji będzie biegł 60-dniowy termin, w którym bank powinien przesłać obiecaną nagrodę.

Załóż kartę Citi Simplicity i sięgnij po OPPO AX7

Kilka słów o OPPO AX7

Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB kosztuje 799 zł. Jego główne atuty to wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala, przedni aparat 13 Mpix i bardzo dobra bateria o pojemności 4230 mAh. Więcej informacji o tym modelu znajduje się tutaj.

Bezwarunkowo darmowa karta Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to flagowy produkt Citibanku. Z jednej strony bank nie pobiera żadnych opłat za jej wydanie i późniejsze korzystanie, a z drugiej posiadanie tej „kredytówki” w portfelu oznacza liczne przywileje. Warto wiedzieć o rabatach w wybranych restauracjach, pierwszeństwie w zakupie biletów na wydarzenia artystyczne na stronie Live Nation czy ofertach specjalnych kierowanych przez bank bezpośrednio do posiadaczy Citi Simplicity.

Naszym zdaniem

Wspomnieliśmy na wstępie, że zdobycie smartfona w tej promocji nie należy do najłatwiejszych, aczkolwiek jest wykonalne. Podtrzymujemy tę opinię. Nadchodzące tygodnie będą sprzyjały wzmożonym wydatkom. Zawsze można też wejść w porozumienie ze współmałżonkiem czy innym członkiem rodziny, by za wszystkie zakupy płacić „kredytówką” z Citibanku. Trochę to kłopotliwe, ale tak atrakcyjna nagroda warta jest wysiłku.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł za otwarcie Konta 360°

Czytaj też: BNP Paribas: 251 zł za Konto Otwarte na Ciebie

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments