Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 251 zł za Konto Otwarte na Ciebie

Atrakcyjna nagroda, adekwatna do wymaganego zaangażowania, to znak firmowy akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas. W najnowszej odsłonie promocji Konta Otwartego na Ciebie do zdobycia jest 251 zł. Skąd ta złotówka? Tego nikt nie wie, ale skoro dają, to warto wziąć.

Promocja „Skorzystaj z kontem” ma trwać do 30 września 2019 r., ale przewidziano jedynie 3000 nagród. Doświadczenia z poprzednich akcji oraz fakt, że także i tym razem warunki do spełnienia są bardzo proste, każą przypuszczać, że liczba promocyjnych rejestracji może się wyczerpać wcześniej.

Kto może ubiegać się o bonus?

Tradycyjnie do promocji mogą przystąpić pełnoletnie osoby fizyczne, które w okresie 9 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otwarcie konta nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że choć regulamin o tym nie wspomina, to okres karencji dotyczy także klientów Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas w październiku 2018 r. Od tamtej chwili posiadacze kont w dawnym Raiffeisenie są formalnie klientami BNP Paribas.

Załóż konto z dowolną kartą debetową

Wymagania regulaminu tej akcji są bardzo proste. Oczywiście podstawowy warunek, to zarejestrowanie się na stronie internetowej promocji do 30 września 2019 r. i po otrzymaniu na podany adres e-mail specjalnego linka – skorzystanie z niego. W ten sposób złożony zostanie wniosek o Konto Otwarte na Ciebie. Tym razem nie wskazano karty debetowej, którą należy wybrać (w ofercie banku są 3 „plastiki” z różnymi opłatami i „dodatkami”). Podpisanie niezbędnych umów o te produkty musi nastąpić do 7 października 2019 r.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij premię

Aktywnie korzystaj z rachunku

Działania niezbędne do zdobycia premii trzeba wykonać jeszcze w tym roku. Najpierw, w październiku, konieczne jest zrealizowanie w bankowości elektronicznej przynajmniej 2 przelewów. Wypełnienie tego obowiązku oznacza otrzymanie pierwszej części premii, czyli 100 zł.

Zwracamy uwagę, że informacja o jej przyznaniu zostanie wysłana do 21 listopada 2019 r. Po jej otrzymaniu należy skorzystać z zawartego w e-mailu linka i podać w formularzu, który się ukaże, numer założonego rachunku, by organizator – firma Ad Astra sp. z o. – mógł przesłać nagrodę.

Druga część premii zostanie wypłacona w styczniu 2020 r., o ile uczestnik promocji w listopadzie i grudniu 2019 r. zapewni wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł i wykona wybraną przez siebie kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Kilka istotnych informacji

Regulamin precyzuje, że transakcje bezgotówkowe to płatności kartą debetową za towary i usługi w placówkach stacjonarnych i przez internet. Dopuszczalne jest skorzystanie z Google Pay i Apple Pay. Warunków promocji nie spełnią natomiast płatności typu Blik, Dotpay, Przelewy 24, czy PayU oraz te związane z grami hazardowymi, u brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne.

Przelewy mogą być wykonane w bankowości elektronicznej (zarówno w bankowości internetowej Pl@net, jak i w aplikacji GOmobile), przy czym niedopuszczalne są przelewy natychmiastowe oraz zrealizowane z użyciem wymienionych wyżej systemów płatności internetowych. Z kolei wpływy nie mogą pochodzić m.in. z rachunków własnych uczestnika prowadzonych w BNP Paribas (także tych, których jest współposiadaczem) czy pod marką BGŻOptima.

Konto Otwarte na Ciebie i 3 karty debetowe

Konto Otwarte na Ciebie otwierane i prowadzone jest za darmo. Klient ma do wyboru 3 karty debetowe. Najkorzystniejsza z nich to Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć wykonując choćby 1 transakcję „plastikiem” lub Blikiem.

Kolejna to Karta Otwarta na eŚwiat. Miesięczna prowizja za jej prowadzenie wynosi 6 zł. Opłaty nie da się uniknąć, ale w jej ramach bank oferuje ubezpieczenie „Cyber pomoc” przydatne przy awarii komputera, czy w sytuacji uzyskania dostępu do konta przez osobę nieuprawnioną. W ofercie jest jeszcze Karta Otwarta na Świat kosztująca 10 zł miesięcznie (też bez możliwości jej uniknięcia) z ubezpieczeniem od rezygnacji z podróży.

Posiadacze dwóch ostatnich z omówionych „plastików” korzystają za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj bezpłatne są tylko urządzenia BNP Paribas i Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych trzeba każdorazowo zapłacić 5 zł.

Naszym zdaniem

Śmiało można powiedzieć, że kolejna promocja konta osobistego z oferty BNP Paribas, to przykład typowej i atrakcyjnej akcji marketingowej. Regulamin jest prosty i przejrzysty, warunki łatwe do spełnienia, a nagroda adekwatna do wymaganej aktywności.

Nie warto się zastanawiać czemu nagroda wynosi akurat 251 zł, a nie „okrągłą” kwotę. Szkoda na to czasu, który można wykorzystać na złożenie wniosku o rachunek i snucie planów na co przeznaczy się otrzymaną gotówkę.

Czytaj też: Santander Bank Polska: Konto Jakie Chcę z premią 200 zł

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł za otwarcie Konta 360°

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments