Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: do 700 zł za założenie konta osobistego

Jeśli myśleliście, że 400 zł, które do tej pory oferował Wam Citibank w zamian za wyrobienie karty kredytowej, to szczyt jego możliwości, jesteście w błędzie. Właśnie ruszyła promocja, w której możecie zdobyć nawet 700 zł! A jej warunki wcale nie są wygórowane.

Sumując 100 zł na start, nawet 450 zł moneybacku i 150 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta, otrzymujemy równe 700 zł. I tyle właśnie jest do zdobycia w Citibanku za założenie rachunku City Priority. Czy to się opłaca? Sprawdzamy.

Dla kogo 700 zł?

Oferta skierowana jest nowych klientów, którzy od 31.10.2016 r. nie posiadali lub współposiadali konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku oraz nie byli pełnomocnikami do konta. Co z osobami, które rachunku nie miały, ale posiadały kartę kredytową? Drzwi do promocji stoją przed nimi otworem. Jeśli więc spełniacie powyższe wymogi wystarczy, że złożycie wniosek o otwarcie konta i jednocześnie wyrazicie zgody marketingowe. Wszystko jasne? To przechodzimy do konkretów.

Regulamin oferty znajdziecie w tym miejscu.

100 zł na start

A dokładnie za spełnienie warunku bezpłatności konta. Klient ma do wyboru dwie drogi:

  • zgromadzenie i utrzymanie na rachunkach średniomiesięcznego salda w wysokości 30 tys. zł;
  • zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 5 tys. zł oraz posiadanie na ostatni dzień tego samego miesiąca aktywnego produktu bankowego;

O ile pierwszy warunek, może wydawać się dość wygórowany i nieszczególnie atrakcyjny (Citibank nie posiada dobrej oferty oszczędnościowej), to drugi jest zdecydowanie bardziej korzystny. Szczególnie dla klientów, którzy w ostatnim czasie skorzystali z promocyjnej oferty wyrobienia karty kredytowej. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili mają jeszcze szansę gdyż jedna z nich jest wciąż aktualna.

400 zł do Biedronki za kartę Simplicity

Uznajmy jednak, że kartę już mamy. Jak więc wygląda opcja nr 2? Należy w każdym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 5 tys. zł. Warunek bezpłatności konta zostanie w ten sposób automatycznie spełniony, a do naszego budżetu wskoczy 100 zł. Dodajmy, że mamy na to czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

450 zł w formie moneyback

Każdy klient, który otworzy promocyjne konto, będzie otrzymywał zwrot w wysokości 5% wartości wszystkich wykonanych kartą debetową transakcji przez 9 kolejnych miesięcy. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu to 50 zł – aby ją otrzymać, należy wydać dokładnie 1000 zł. Przez cały okres objęty promocją, do zdobycia jest więc nawet 450 zł. Warto pilnować terminów wykonywania transakcji, gdyż w danym miesiącu liczone będą tylko te wydatki, które zostały w nim zaksięgowane.

150 za bezpłatność konta

O bezpłatności konta wspominaliśmy przy okazji pierwszej nagrody (100 zł), ale zapewniamy, że to nie pomyłka. Aby otrzymać dodatkowe 150 zł, należy spełnić warunek z punktu pierwszego (100 zł na start) przez 7 miesięcy, zaczynając od 3 miesiąca po podpisaniu umowy oraz wykonać co najmniej 1 przelew miesięcznie.

Terminy

Zacznijmy od tego, co najważniejsze – nagrody. Ponieważ każda z nich wymaga zachowania innych terminów, również czas na wypłatę premii będzie się różnił. W każdym z przypadków bank zastrzega jednak możliwość przekazania nagrody w miesiącu następującym po miesiącu spełniania danych warunków.

Jeśli chodzi o sam okres trwania promocji, to kończy się ona w styczniu 2018 r. Pula promocyjnych kont ustalona została jednak na 2000, co oznacza, że w przypadku jej wyczerpania przed terminem, oferta zostanie wstrzymana.

Czy to się opłaca?

Jeśli posiadamy odpowiednie środki, to jak najbardziej tak. Prowadzenie konta może co prawda kosztować 30 zł, ale przecież jednym z warunków jest zachowanie jego bezpłatności. Jeśli to się uda, za rachunek nie zapłacimy nic. Darmowe jest również posiadanie karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej Polski. Nic więc nie tracimy, a zyskać możemy nawet 700 zł.

Nie jesteś przekonany do tej oferty? Sprawdź inne.

PORÓWNAJ KONTA
Aleksandra Stefańska
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments