Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity

Kolejny raz można zdobyć pieniądze na zakupy w Biedronce. Aktualnie do zgarnięcia jest 400 zł za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku i aktywne korzystanie z niej przez pół roku.

 

Wiele akcji promocyjnych związanych jest z możliwością otrzymania nagród, które można wykorzystać tylko w konkretnej sieci sklepów. Bywa, że ich oferta jest bardzo wąska, co zniechęca do udziału w promocji. Tym razem jest inaczej. W Biedronce asortyment jest szeroki, a premię będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy.

Na zakupy pójdą nowi klienci

Na początek zła informacja dla klientów Citibanku. Promocja adresowana jest tylko do nowych klientów tej instytucji. Zgodnie z regulaminem, są nimi osoby, które nie posiadały po 1 czerwca 2015 r. żadnego produktu w Citibanku, także jako współposiadacze.

Drugie ograniczenie dotyczy wieku i wysokości zarobków. Tym, którzy pracują na etacie, wystarczy ukończone 18 lat, dochód w wysokości min. 1.200 zł netto oraz 3-miesieczny staż pracy u obecnego pracodawcy. Przedsiębiorcy muszą mieć ukończone 18 lat, prowadzić firmę od minimum 2 lat i wykazać dochód netto w wysokości minimum 2.500 zł.

W załączniku do regulaminu promocji Citibank wyszczególnił dokumenty finansowe, których będzie wymagał od przedstawicieli różnych grup do zweryfikowania ich zdolności kredytowej.

Niezbędne działania

Oferta ważna jest do 6 marca 2019 r. i nie podlega żadnym ograniczeniom ilościowym. W tym czasie trzeba wejść na stronę promocji, zarejestrować się na niej i zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

W trakcie tego procesu konieczne będzie wyrażenie dwóch zgód: na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji marketingowych oraz na przekazanie przez Citibank właścicielowi sieci sklepów Biedronka informacji niezbędnych do skorzystania z nagrody. Chodzi o ujawnienie numeru karty Moja Biedronka uczestnika promocji oraz potwierdzenie spełnienia przez niego warunków akcji.

Wymagana karta lojalnościowa

Ważne, by cały czas być też użytkownikiem zarejestrowanej karty lojalnościowej Moja Biedronka. Podanie jej numeru jest niezbędne przy rejestracji, a później musi być ona aktywna, by właściciel Biedronki zasilił ją premią przewidzianą w promocji.

Po otrzymaniu karty Citi Simplicity będziecie mieli 6 miesięcy na zalogowanie się choć raz do bankowości internetowej Citibanku oraz wykonanie kartą Citi Simplicity transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1.200 zł. Czas będzie liczony od pierwszego dnia miesiąca następującego po tym, w którym podpisaliście umowę o kartę Citi Simplicity.

Na zakupy do Biedronki

W miesiącu następującym po tym, w którym wypełnisz warunki promocji, otrzymasz w systemie bankowości internetowej Citibank Online informację o tym fakcie i w ciągu 60 dni od tej chwili Twoja karta lojalnościowa Moja Biedronka zostanie zasilona premią w wysokości 400 zł.

Można będzie ją wykorzystać „na raty” przez rok od chwili przekazania nagrody Przy czym wartość jednorazowych zakupów opłaconych kartą Moja Biedronka nie może przekroczyć 100 zł.

Karta Citi Simplicity

Citibank nie pobiera opłat za jej wydanie i prowadzenie, a także za powiadomienia sms. Możliwe jest jej dodanie do aplikacji Google Pay i płacenie zbliżeniowo smartfonem. Opisując tę promocję czujemy się w obowiązku zwrócić uwagę na dwie kwestie:

  • zadłużenie karty należy spłacać terminowo, by nie narazić się na konieczność płacenia odsetek czy nawet postępowanie egzekucyjne,
  • wypłacanie pieniędzy z karty kredytowej jest co prawda możliwe, ale wiąże się z prowizją i natychmiastowym naliczaniem odsetek.

Naszym zdaniem

Warunki do spełnienia nie są trudne, a nagroda bardzo atrakcyjna. Warto więc rozważyć udział w tej promocji. Trzeba to jednak z zrobić z rozwagą, pamiętając o innych swoich zobowiązaniach (karty, karty kredytowe, limity) i dyscyplinie w gospodarowaniu swoimi finansami podczas spełniania warunków tej akcji promocyjnej.

 

Czytaj też: Karta kredytowa – działanie i wpływ na otyłość

Czytaj też: Getin Bank: 3,9% na 4-miesięcznej lokacie, bez utraty odsetek

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments