Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Credit Agricole: zyskaj 200 zł premii w zamian za przeniesienie konta

Mamy przyjemność przedstawić kolejną ofertę specjalną, adresowaną do osób gotowych na przeniesienie swojego konta osobistego do Credit Agricole. Jeżeli dotychczasowy bank nie spełnił waszych oczekiwań lub jeśli nosicie się z zamiarem zmiany rachunku, to doskonały moment aby rozważyć propozycję i przy okazji wzbogacić się o 200 zł.

Do kogo kierowana jest promocja Credit Agricole?

Entuzjaści promocji bankowych doskonale wiedzą, że oferty specjalne kierowane są często do wąskiego grona odbiorców. Wyodrębnieniu docelowej grupy klientów doskonale służy okres karencji, który w przypadku opisywanej promocji wynosi 1 rok. Jeśli zatem w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie byliście posiadaczami lub współposiadaczami konta w Credit Agricole, to wystarczy że:

  • zawrzecie umowę konta w jednym z wymaganych pakietów wraz z kartą debetową,
  • zawrzecie umowę Bankowości Elektronicznej CA24,
  • wybierzecie wyciąg w formie elektronicznej,
  • złożycie wniosek o przeniesienie rachunku wraz z podpisanym pełnomocnictwem w celu realizacji czynności przeniesienia konta osobistego.

Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych znajdziecie w tym miejscu. Przy okazji zwracamy uwagę na fakt, że nie każde konto osobiste może zostać skutecznie przeniesione. Na tę ewentualność bank przygotował listę banków i oddziałów uczestniczących w procesie przenoszenia konta. Pełny wykaz honorowanych instytucji znajdziecie w tym miejscu. W przypadku wątpliwości dobrze wesprzeć się doświadczeniem doradcy bankowego, który udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.

Premia za regularne wpływy na rachunek

Kolejnym przystankiem w procesie rywalizacji o premię jest zobowiązanie się do zapewnienia regularnych wpływów na nowo założone konto. W tym celu należy wypełnić “zlecenie przekazywania środków” oraz wskazanie nazwy i adresu instytucji przekazującej nasze wynagrodzenie. Na tej podstawie bank powiadomi pracodawcę o zmianie naszego rachunku bankowego.

Na ostatniej prostej do obiecanej nagrody należy przynajmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, zapewnić wpływ kwoty nie mniejszej niż 3 000 zł. Czynność tę należy powtarzać przez trzy następujące po sobie miesiące, z tym że pierwsze zasilenie rachunku nastąpić musi najpóźniej do  końca kolejnego miesiąca przypadającego po dniu otwarcia konta. Zatem jeżeli umowę podpiszemy w maju, to wymagane wpływy powinny zostać zrealizowane w czerwcu, lipcu i sierpniu. To wszystko.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE NA RYNKU KREDYTY GOTÓWKOWE

Wypłata 200 zł premii

Opisując oferty specjalne z niecierpliwością wyczekujemy akapitu związanego z wypłatą premii. W końcu to zwieńczenie drogi po cenne trofea. Ale przechodząc do rzeczy – wspomniane 200 zł bonusu zasili konto uczestnika promocji na koniec kolejnego miesiąca po spełnieniu stawianych warunków. W dniu wypłaty premii musimy być posiadaczami rachunku i wydanej do niego karty. Warto zadbać również o zgodność naszego podpisu złożonego na pełnomocnictwie z podpisem figurującym w karcie wzorów podpisów banku, który otrzyma dyspozycję zamknięcia konta.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto osobiste w Credit Agricole

Na koniec warto przyjrzeć się podstawowym opłatom związanym z posiadaniem i korzystaniem z konta wraz z kartą debetową. Rachunkiem bazowym ze stajni Credit Agricole jest Konto PROSTOoszczędzające i to ono w pierwszej kolejności trafi pod lupę. Decydując się na to rozwiązanie, możemy spodziewać się poniższych warunków cenowych:

  • 4,90 zł – opłata za prowadzenie konta, której nie można uniknąć,
  • 3,90 zł – miesięczna opłata za korzystanie z karty debetowej, której nie można uniknąć,
  • 0,00 zł  – za wypłaty gotówki z bankomatów własnych

Jak widać, konto w wariancie podstawowym nie rozpieszcza. Na szczęście skorzystać można także z Konta PROSTOoszczędzającego Plus, gdzie w zamian za 1 500 zł wpływów miesięcznie, bank nie pobierze opłaty za jego prowadzenie. Należy uważać tylko na kartę, gdyż jej koszt to 7,90 zł, jeśli nie dokonamy dodatkowo transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie. W najlepszej sytuacji znalazły się osoby poniżej 27 roku życia, które za 1Konto nie zapłacą nic, a opłatę za kartę zniweluje zaledwie 1 transakcja bezgotówkowa.

Czy warto wziąć udział w promocji?

Osoby, które z określonych powodów planują zmianę dotychczasowego rachunku lub klienci posiadający kilka kont osobistych, mają ułatwioną decyzję. Z kolei osoby korzystające wyłącznie z jednego konta, muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, czy są gotowe na poświęcenie go w zamian za 200 zł premii. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć dodatkowy rachunek i wskazać go w promocji jako konto do zamknięcia. W końcu promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku.

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments