Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Do zdobycia aż 360 zł z kontem w Banku Millennium

Spełniasz proste warunki promocji Konta 360° i możesz zdobyć aż 360 zł premii. ROR można założyć bez wychodzenia z domu, a znalezienie się w gronie klientów Banku otwiera drogę do korzystania z wielu ciekawych ofert. Tę propozycję trzeba przeanalizować.

Atrakcyjna nagroda nie zawsze zachęca Klientów do założenia nowego konta. Nie wywoła ona wielkiego zainteresowania, jeśli warunki prowadzenia ROR-u są skomplikowane, a jego posiadanie nie wiąże się z dodatkowymi benefitami. Tymczasem w II edycji promocji „Aż 360 zł z Kontem 360°” przygotowanej przez Bank Millennium mamy wszystko, co niezbędne do sukcesu – wysoką premię, której zdobycie wiąże się z wykonaniem podstawowych operacji bankowych, oraz nowoczesny rachunek, który może być bezpłatny po spełnieniu prostych wymagań.

Spójrzmy, kto i na jakich warunkach może zdobyć nagrodę oraz czym charakteryzuje się Konto 360° z oferty Banku Millennium.

Warunki uczestnictwa

Oferta skierowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych. Ważne, by uczestnik promocji nie posiadał w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 1 stycznia 2019 r.

Zapisy regulaminu wskazują, że z udziału w tej akcji nie są wykluczone osoby, które posiadają już jakiś produkt Millennium, np. kartę kredytową czy konto firmowe.

Proste zasady i 180 zł jest Twoje

Jak łatwo się domyślić, działania należy zacząć od złożenia wniosku o Konto 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej (konto można założyć także na selfie) i podpisania z Bankiem Millennium stosownej umowy. Konieczna jest akceptacja regulaminu promocji oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie od banku informacji handlowych lub marketingowych drogą elektroniczną i telefonicznie.

Kolejny ruch trzeba wykonać do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do otwarcia Konta 360°. W tym okresie należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz zrealizować choć jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. Kwota nie ma znaczenia.

Pierwszą część premii – 180 zł – bank wypłaci do końca kolejnego miesiąca po tym, w którym zostały wykonane opisane działania.

Czas na kolejne 180 zł

Zdobycie drugiej części premii wymaga dwóch aktywności w ciągu 3 miesięcy następujących po tym, w którym została zawarta umowa o Konto 360°. W każdym z nich należy zapewnić wpływy na rachunek o łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. Bonus zostanie wypłacony do końca kolejnego miesiąca po tym, w którym zakończył się wymagany okres aktywności.

Na wszelki wypadek przedstawmy to na konkretnym przykładzie: założenie ROR w lutym oznacza konieczność wykonania transakcji bezgotówkowej i aktywowania aplikacji mobilnej do końca marca, co przełoży się na wypłatę pierwszej części nagrody w kwietniu. Z kolei wpływy i płatności kartą lub BLIKIEM trzeba wykonywać od marca do maja i wówczas druga część premii będzie wypłacona w czerwcu.

Istotne szczegóły

Ważne, by dobrze zrozumieć, co bank ma na myśli, pisząc o wpływach oraz transakcjach bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM. W przypadku tych pierwszych nie zostaną uwzględnione przelewy wewnętrzne między rachunkami uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium. Wymogu dokonania płatności nie spełnią wypłaty gotówkowe kartą lub BLIKIEM, transakcje nie będące zapłatą za towary lub usługi (w tym przelewy BLIK na telefon),  związanymi z grami hazardowymi oraz zwrotami za zakupy.

Osoby, które założą ROR metodą na selfie, muszą się udać do wybranej placówki Banku Millennium, by złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości. Niespełnienie tego wymogu pozbawia prawa do premii.

Charakterystyka Konta 360°

Standardowo opłata za korzystanie z Konta 360° wynosi 8 zł, a z karty debetowej – 7 zł. Obu można uniknąć, spełniając proste warunki aktywności – zapewniając wpływy na rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonując choć jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Realizacja tych działań zwalnia też z bankomatu.

Łatwo zauważyć, że to wymagania tożsame z tymi obowiązującymi w promocji. Można więc powiedzieć, że udział w niej, to czas na przyzwyczajenie się do zasad obowiązujących w Banku Millennium.

Dodajmy, że istnieje też odmiana tego rachunku dla osób w wieku 18-26 lat – Konto 360° Student. a opłata za kartę w przypadku niewykonania żadnej transakcji wynosi 4 zł.

Naszym zdaniem

Proste wymagania, atrakcyjna nagroda i na dodatek nowoczesny, funkcjonalny rachunek z bardzo pozytywnie ocenianą przez użytkowników aplikacją mobilną – tak można podsumować propozycję Banku Millennium. Naszym zdaniem warto ją gruntownie przemyśleć, zwłaszcza, że będąc klientem tego banku można uczestniczyć w programie Lubię to polecam i zgarniać nagrody za skuteczne polecanie konta , korzystać z atrakcyjnie oprocentowanego Konta Oszczędnościowego Profit czy innych akcji organizowanych przez bank dla swoich klientów. Szczegóły znajdziesz na stronie banku.

Załóż samodzielnie Konto 360°, by zyskać nawet 360 zł

Advertisement

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments