Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 3% na koncie oszczędnościowym do 200.000 zł

Getin Bank rozpoczął kolejną edycję promocji swojego konta oszczędnościowego. Do 200.000 zł środki oprocentowane będą na 3% w skali roku przez okres trzech miesięcy. Bank stawia jednak pewne wymagania.

 

Podstawowy warunek udziału w promocji to posiadanie lub założenie konta osobistego w Getin Banku. Spełnienie go uprawnia do skorzystania z oprocentowania 3% w skali roku dla nowych środków przekazanych na rachunek oszczędnościowy. Wymagane też jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty banku poprzez sms, drogą telefoniczną i internetową.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej promocji, z udziału w niej wykluczeni są posiadacze celowych kont oszczędnościowych, Konta Skarbonka oraz uczestnicy promocji Family Saver.

Warunki i wykluczenia

Należy mieć na uwadze, że promocyjnym oprocentowaniem objęte zostaną wyłącznie nowe środki. Zgodnie z regulaminem promocji są środki ponad saldo na rachunkach klienta w Getin Banku ustalone na dzień 27 lipca 2018 r. Pieniądze można wpłacić do najpóźniej 17 września 2018 r. Podwyższone oprocentowanie obowiązywać będzie przez 3 miesiące, licząc od daty wpływu pierwszych „nowych środków” na konto oszczędnościowe.

Trzeba takżę zaznaczyć, że z promocji nie mogą skorzystać osoby, które uczestniczą/uczestniczyły w jej poprzednich edycjach i ich produkty zakończyły się po 1 sierpnia 2018 r. lub zakończą się przed 17 września 2018 r.

Otwórz konto oszczędnościowe w Getin Banku

Atrakcyjne konto osobiste

Konto Proste Zasady w Getin Banku, pod kątem kosztów, śmiało zaliczyć można do rynkowej czołówki. Jest ono prowadzone bezpłatnie pod warunkiem wykonania min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub BLIKiem. W przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł. Warunku tego nie muszą spełniać osoby poniżej 26 roku życia. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

Konto oszczędnościowe zakładane i prowadzone jest za darmo. Pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa. Niestety za każdą następną bank zainkasuje aż 9 zł.

Naszym zdaniem

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by cieszyć się przez 3 miesiące oprocentowaniem 3% w skali roku. Założenie konta osobistego i konta oszczędnościowego nie jest skomplikowane, a spełnienie warunków, by to pierwsze było bezpłatne (jedna transakcja bezgotówkowa kartą debetową lub BLIK) jest banalnie proste. Należy przy tym pamiętać, że częste wypłaty z konta oszczędnościowego mogą być kosztowne.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,7% do 100.000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Czytaj też: Idea Bank: Lokata Happy w nowej odsłonie

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments