Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: 2,7% do 100.000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Alior Bank przedłużył promocję Konta Mocno Oszczędnościowego – 2,7% w skali roku dla kwot do 100.000 zł. Z tej atrakcyjnej oferty mogą skorzystać nowi i obecni klienci banku.

 

Oczekiwania banku wobec korzystających z promocji są bardzo niewielkie. Wystarczy wpłacić do 15 października 2018 r. nowe środki. Pod tym pojęciem bank rozumie kwotę stanowiącą nadwyżkę ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz łączne saldo środków zgromadzonych na należących do klienta rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich i walutach obcych (po przeliczeniu ich na złote polskie) wg stanu z dnia 27 lipca 2018 r.

Wysokie oprocentowanie

Nadwyżka ponad saldo ze wspomnianego dnia, ulokowana na Koncie Mocno Oszczędnościowym, będzie oprocentowana stawką 2,7% w skali roku przez okres 4 miesięcy, licząc od chwili pierwszego wpływu nowych środków na konto.

 

ZARABIAJ NA WYSOKI PROCENT Z KONTEM MOCNO OSZCZĘDNOŚCIOWYM

 

Informacja na specjalnej stronie poświęconej 2. edycji promocji Konta Mocno Oszczędnościowego nie wyklucza z udziału w niej klientów, którzy skorzystali z podwyższonego oprocentowania w poprzedniej odsłonie. Wszystko wskazuje więc na to, że jeśli ktoś wcześniej ulokował na Koncie Mocno Oszczędnościowym maksymalną dopuszczalną kwotę – 100.000 zł, może teraz dołożyć kolejne 100.000 zł.

Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku wycofania ulokowanych wcześniej pieniędzy, kiedy saldo środków spadnie poniżej kwoty z 27 lipca 2018 r., to tylko nadwyżka ponad stan z tego dnia będzie objęta podwyższonym oprocentowaniem.

Naszym zdaniem

Atrakcyjna promocja, której jedynym warunkiem jest wpłata nowych środków. Warto przy tym zaznaczyć, że korzystanie z Konta Mocno Oszczędnościowego nie wymaga założenia konta osobistego w Alior Banku. Jest ono jednak przydatne, gdyż przelewy internetowe z Konta Mocno Oszczędnościowego na rachunek w Alior Banku są zawsze bezpłatne. W innych przypadkach bezpłatny jest tylko pierwszy przelew w miesiącu. Za kolejne bank pobierze prowizję.

 

Czytaj też: Idea Bank: Lokata Happy w nowej odsłonie

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 150 zł dla miłośników zakupów 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments