Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

ING Bank Śląski: 120 zł za wpływ wynagrodzenia

ING Bank Śląski rozpoczął promocję, z której mogą skorzystać tylko osoby zaproszone poprzez wiadomość wysłaną w systemie Moje ING. Kto i dlaczego został do niej zaproszony jest już tajemnicą banku. Wiadomo natomiast, że można „zarobić” nawet 120 zł.

 

Przypadki doceniania „starych” klientów przez banki należą niestety do rzadkości. Na ogół promocje adresowane są do tych, którzy zakładają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub konto oszczędnościowe, albo powierzają bankowi nowe środki. Tym bardziej trzeba docenić inicjatywę „banku z lwem”, choć jest ona dość tajemnicza. Niestety nie wiadomo jakimi kryteriami kierował się bank, wysyłając zaproszenia do udziału w promocji do konkretnych osób.

Przelewaj wynagrodzenie – dostaniesz premię

Podstawowe warunki, jakie muszą spełnić osoby biorące udział w promocji, to:

  • posiadanie konta osobistego w ING Banku Śląskim,
  • otrzymanie zaproszenia do promocji w systemie Moje ING,
  • wyrażenie (teraz lub wcześniej) zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Odwołanie tej zgody w trakcie trwania promocji jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w niej,
  • wypełnienie do 31 maja 2018 r. formularza zgłoszeniowego na specjalnej stronie internetowej i zaakceptowanie umieszczonego tam regulaminu.

100 lub 120 zł nagrody

Dalsze kroki mają wpływ na przyznanie nagrody przez bank oraz na jej kwotę. 100 zł otrzymają ci uczestnicy promocji, którzy do 30 września, przynajmniej w czterech dowolnych miesiącach, zapewnią wpływ wynagrodzenia na łączną kwotę min. 1.000 zł. Pod uwagę nie będą brane przelewy między rachunkami własnymi klienta, wpłaty własne w oddziałach lub we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

120 zł zostanie przelane na konto tych uczestników promocji, którzy złożą do 31 maja 2018 r. w systemie Moje ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto osobiste w ING Banku Śląskim oraz otrzymają do 30 września 2018 r. na swoje konto wynagrodzenie w min. wysokości 1.000 zł.

Premie zostaną wypłacone do 31 października 2018 r., więc w dniu wypłaty trzeba posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim. Bank zobowiązuje się także do zapłacenia należnego podatku dochodowego od kwoty przyznanej nagrody.

Naszym zdaniem

Doceniamy troskę ING Banku Śląskiego o dotychczasowych klientów. Zastanawia nas jednak, dlaczego nie zostały określone zasady, jakimi organizator akcji kierował się kwalifikując swoich klientów do grupy, która otrzyma zaproszenie do udziału w promocji. Ciekawe czy bank „pójdzie za ciosem” i w przyszłości też będzie nagradzał  dotychczasowych klientów. Może warto „na wszelki wypadek” założyć bezpłatne konto internetowe w ING Banku Śląskim i zgarnąć dodatkowo nawet 140 zł w promocji na start.

 

Czytaj też: Alior Bank: 100 zł za założenie konta i do 250 zł w programie poleceń

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 150 zł do Biedronki + 300 zł w promocji „Mobilna Premia 2”

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments