Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Która firma przez rok na pewno nie zapłaci za konto?

W ostatnim czasie opłaty za konta firmowe regularnie rosną. Warto zatem wybrać rachunek, który daje na pewien czas gwarancję stałych kosztów. 

Eksperci porównywarki eBroker.pl dość często przygotowują zestawienia oraz rankingi dotyczące rachunków firmowych. Jedna z przyczyn to fakt, że banki regularnie zmieniają warunki oferowanych promocji. W praktyce ważny jest jeszcze jeden powód. Mianowicie, krajowe banki w ostatnim czasie częściej podnoszą opłaty i prowizje związane z rachunkami rozliczeniowymi dla małych firm.

Taka sytuacja wynika między innymi ze spadających zysków odsetkowych banków, które są konsekwencją niskich stóp procentowych NBP. Na całe szczęście, niektóre banki oferują klientom konta firmowe z gwarancją braku opłat przez pewien czas. W przypadku propozycji Pekao, taka gwarancja zerowych kosztów jest dodatkowo powiązana z łatwą do uzyskania premią.

Pekao gwarantuje rok bez opłat za konto i kartę

Wspomniana już gwarancja zerowych comiesięcznych kosztów dotyczy Konta Przekorzystnego Biznes z Pekao. Jest to sprawdzony rachunek, który mogą założyć firmy rozliczające się w ramach uproszczonej rachunkowości. Obecnie Pekao gwarantuje, że prowadzenie opisywanego konta będzie darmowe przez kolejne 12 miesięcy.

Gwarancja zerowych kosztów przez rok dotyczy również karty debetowej Visa Business. Jeżeli klient będzie chciał wybrać firmową kartę wielowalutową, to do zwolnienia z comiesięcznej opłaty wystarczą transakcje bezgotówkowe o wartości zaledwie 300 zł/m-c. 

Firma przez 18 miesięcy nie zapłaci za terminal …

Trzeba dodać, że długotrwałe zwolnienie z kosztów dotyczy też terminala płatniczego. Bank Pekao uczestniczy obecnie w znanym programie Polska Bezgotówkowa. Klienci wspomnianej instytucji bankowej mogą liczyć nie tylko na standardowe roczne zwolnienie z prowizji rozliczeniowej za akceptowane transakcje (do 100 000 zł na jeden terminal). Warto podkreślić, że Pekao zwalnia klientów firmowych z comiesięcznej opłaty (abonamentu) za terminal przez półtora roku. To o sześć miesięcy dłużej niż w przypadku standardowych warunków programu Polska Bezgotówkowa. 

Załóż Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao

Nowy klient otrzyma do 1200 zł premii od banku

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, w przypadku oferty Konta Przekorzystnego Biznes, zwolnienia z kosztów nie wykluczają łatwej do uzyskania premii. Co ważne, taka nagroda może mieć łączną wartość do 1200 zł. To bardzo dużo w porównaniu z propozycjami konkurentów. W ramach promocji trwającej do końca czerwca 2021 roku, nowy posiadacz Konta Przekorzystnego Biznes może otrzymać nagrody za następujące czynności:

  • 100 zł za rejestrację działalności gospodarczej poprzez bankowość elektroniczną Pekao24 lub aplikację PeoPay
  • 150 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes i niewielką aktywność na nim przez trzy kolejne miesiące (wliczona premia 50 zł za otwarcie konta online) 
  • 50 zł za wpływy min. 5000 zł/m-c (przez trzy kolejne miesiące)
  • 200 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy 
  • 200 zł za wykonanie transakcji wymiany walut 
  • 100 zł za zapłatę rat leasingowych
  • do 400 zł za skorzystanie z oferty kredytowej Pekao

Warto nadmienić, że w ramach zupełnie odrębnej promocji klient Pekao polecający prywatne i firmowe rachunki z tego banku otrzyma 100 zł za jedno skuteczne polecenie (łącznie do 1500 zł). 

PORÓWNAJ KREDYTY
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments