Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Lokata w Toyota Bank i 140 zł premii

Lokata z oprocentowaniem 2,5% w skali roku i nawet 140 zł premii w gotówce to propozycja Toyota Banku w ramach oferty Duet Lokat. Co ciekawe, skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Najnowsza propozycja od Toyota Banku to reedycja niedawno opisywanej przez nas promocji, jednak z niewielkimi zmianami. Aktualny Duet Lokat stworzony jest we współpracy z serwisem Groupon i zakłada wykupienie oferty właśnie za jego pośrednictwem. Nowi klienci mogą zdobyć 140 zł, aktualni zaś 70 zł. Dodatkowa niespodzianka czeka na klientów od serwisu Groupon.

Krok pierwszy

Aby skorzystać z oferty należy w pierwszej kolejności kupić voucher na stronie groupon.pl w cenie 5 zł, a następnie zarejestrować się na stronie promocji Duet Lokat. Aby klientowi przysługiwały warunki promocyjne, poza danymi osobowymi należy podać numer wykupionego wcześniej voucheru. Ostateczny termin spełnienia powyższych warunków to 6 kwietnia 2017 r.

Krok drugi

Warto podkreślić, że warunki promocji dla nowych i obecnych klientów różnią się od siebie. Pierwsi z nich mogą otrzymać kwotę 140 zł, drudzy o połowę mniej.

  • Nowi klienci (od dnia 01.01.2016 nie posiadali Konta Jedynego) – muszą założyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni (kwota 5 000 zł) oraz minimum jedną lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy (również na 5 000 zł).
  • Obecni klienci – muszą spełnić powyższe warunki (założenie dwóch lokat na kwotę 5 000 zł każda), a wpłacone środki muszą przewyższać stan konta z dnia 27.03.2017 r. Oznacza to, że na koncie klienta musi znaleźć się 10 000 zł ponad saldo z 27 marca. Taki stan musi utrzymać się przez kolejne 30 dni.

W obu przypadkach lokaty należy założyć najpóźniej do 30 kwietnia 2017 r. Zarówno nowi, jak i już posiadający konto w Toyota Bank klienci, muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych.

Szczegółowe warunki dostępne są w regulaminie.   

Krok trzeci

Ostatnim etapem jest przekazanie gotówki klientom, którzy spełnili wszystkie obowiązkowe warunki. Na dzień przekazania nagrody konto musi być aktywne, a lokaty prowadzone przez kolejne 90 dni.  Poza gotówką (140 zł i 70 zł) klienci banku otrzymają premię od współautora promocjiserwisu Groupon. Nowi klienci mogą liczyć na kwotę 75 zł, obecni 20 zł. Obie kwoty należy wykorzystać na zakupy w serwisie. Nagrody zostaną wypłacone do końca sierpnia b.r. Premia Groupon będzie mogła zostać wykorzystana do dnia 31.12. 2017 r.

Czy to się opłaca?

Lokaty w Toyota Bank są bardzo atrakcyjnymi produktami. W przypadku jednej z wymaganych lokat – Plan Depozytowy na 160 dni, można założyć ich aż 10. Jeśli więc posiadasz środki, które chiałbyś ulokować w ten sposób, warto rozważyć ofertę banku i dorobić się całkiem pokaźnej sumy. Jeżeli skorzystałeś już z omawianej oferty lub z jakiegoś powodu nie jest ona dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, sprawdź nasz ranking lokat i znajdź produkt najlepiej dopasowany to Twoich potrzeb.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments