Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 100 zł na start + 200 zł za aktywność i nawet 250 zł w programie poleceń

Zdobywanie nagród w promocjach bankowych cieszy, a jeśli premia jest podwójna, czy nawet potrójna, jak w przypadku akcji mBanku, to nie sposób przejść obok takiej okazji obojętnie. Od razu rodzi się pytanie, co trzeba zrobić, by zdobyć premię w maksymalnej wysokości? Odpowiemy na to pytanie, a także jak zapewnić sobie 1,8% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje cele.

Organizatorem trwającej do 31 maja 2021 r. promocji „Twoje konto z bonusem i premią” jest spółka Rankomat. Do udziału w akcji zaproszone są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały (także jako współposiadacz) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Na początek 100 zł za transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem

Pierwszy krok to stworzenie do 31 maja 2021 r. swojego profilu na stronie organizatora i zaakceptowanie jej regulaminu. Następnie trzeba skorzystać z otrzymanego na adres e-mail linku i aktywować profil, po czym złożyć wniosek o eKonto osobiste i kartę debetową. Zawarcie umowy o te produkty musi nastąpić do 13 czerwca 2021 r.

Warunkiem przyznania bonusu jest wykonanie do 31 lipca 2021 r. w każdym z dwóch pierwszych miesięcy po podpisaniu umowy o konto po minimum 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Nie ma znaczenia, czy transakcje zostaną zrealizowane w punktach stacjonarnych czy sklepach internetowych.

Informację o zdobyciu nagrody organizator prześle w wiadomości e-mail lub sms-ie do 20 sierpnia 2021 r. Bonus wpłynie na nowo otwarte eKonto do 6 września 2021 r., o ile uczestnik promocji w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o spełnieniu warunków regulaminu prześle organizatorowi, korzystając z załączonego do wiadomości linka, numer rachunku założonego w promocji.

Opis terminów oparty na ogólnych sformułowaniach zawsze może budzić wątpliwości, więc przedstawmy to na konkretnym przykładzie. Założenie eKonta w maju oznacza, że transakcje mogą być wykonane w maju i/lub w czerwcu oraz w lipcu. Podpisanie umowy w czerwcu nie daje już marginesu błędu – zadanie trzeba zrealizować w czerwcu i w lipcu.

 

Skorzystaj z promocji mBanku i zgarnij premię

250 zł za 5 skutecznych rekomendacji

Elementem opisywanej promocji są także premie za skuteczne rekomendacje produktów mBanku (to zupełnie inna propozycja niż program polecamBank). Można ich zdobyć 5, każda po 50 zł, czyli maksymalna nagroda z tego tytułu wynosi 250 zł.

Warunkiem otrzymania premii jest otwarcie przez poleconego eKonta osobistego w mBanku i spełnienie opisanych powyżej wymagań regulaminu. Link polecający, który należy przekazać osobie poleconej znajduje się w profilu uczestnika na stronie organizatora w zakładce „Program polecający”.

Uwaga: Premia za każdą skuteczną rekomendację zostanie wypłacona do 6 września 2021 r. wraz z bonusem, o ile warunki promocji spełni uczestnik promocji (wystarczy zrobić to jednokrotnie), jak i polecona przez niego osoba.

200 zł za aktywność na rachunku

Jak wspomnieliśmy na wstępie, nie trzeba poprzestawać na 100 zł na start, można powalczyć także o 200 zł za aktywność na rachunku. W tym przypadku trzeba spełnić dodatkowe wymagania opisane w regulaminie akcji „eKonto z premią – XI edycja” zorganizowanej samodzielnie przez mBank. Ważne jest pilnowanie terminów i skrupulatność.

50 zł zostanie wypłacone za zapewnienie jednorazowego wpływu 1000 zł na eKonto w ciągu 7 dni od jego założenia oraz wykonanie w miesiącu otwarcia rachunku i/lub w kolejnym min. 8 transakcji kartą i/lub Blikiem, kwota nie ma znaczenia. Wykonanie tych samych zadań w 3 kolejnych miesiąca oznacza otrzymanie 50 zł za każdy z nich.

Cztery nagrody po 50 zł będą przekazywane na rachunek uczestnika promocji w miesiącu następującym po tym, w którym wywiąże się z nałożonych na niego zadań.

1,8% na rachunku Moje cele

Ostatnia nagroda, jaką można zdobyć w tej atrakcyjnej kumulacji, to 1,8% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje Cele. Trzeba go założyć w tym samym momencie co konto osobiste, ustalić jak będzie on zasilany (np. przelewami z ROR, resztkami z transakcji) i dopilnować, by w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych suma wpływów była wyższa o min. 100 zł od kwoty obciążeń.

Promocyjne oprocentowanie, dla kwot do 10 000 zł, zostanie naliczone za każdy z 3 miesięcy, w którym będzie spełniony powyższy warunek. Pierwszy przelew z rachunku Moje cele w miesiącu jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 0,50 zł (dla klientów w wieku 18-24 lata) lub 9 zł (dla starszych).

eKonto osobiste – co trzeba wiedzieć

Do właściwej oceny atrakcyjności przedstawionej oferty konieczne jest jeszcze zaprezentowanie eKonta osobistego mBanku. Jest ono prowadzone bezwarunkowo za darmo. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 7 zł/miesiąc opłaty za kartę jest wykonanie nią w miesiącu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 350 zł.

Korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce jest bezpłatne, o ile wypłacana kwota to min. 100 zł. Niższe wypłaty obciążone są prowizją 2,50 zł.

Naszym zdaniem

Przedstawiliśmy atrakcyjny zestaw promocyjny związany z produktami mBanku. Zasady opisanych akcji zostały tak pomyślane, by uczestnik promocji mógł sam zdecydować, czy poprzestanie na bonusie 100 zł za założenie eKonta osobistego, czy też zawalczy o większe kwoty.

Maksymalnie do zdobycia jest aż 550 zł w gotówce i 1,8% na rachunku Moje cele. Tak wysoka nagroda, przy stosunkowo prostych warunkach aktywności, to rzadkość. Jedyne co może martwić, to bardzo długi okres karencji, który z pewnością uniemożliwi skorzystanie z tej propozycji wielu aktywnym łowcom promocji.

 

Załóż eKonto z bonusem i premią i ciesz się z nagrody

PORÓWNAJ KONTA
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments