Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 100 zł premii za założenie eKonta m i płatności kartą

Przed momentem opisywaliśmy drugą edycję promocji ING Banku Śląskiego, a teraz zabieramy się za kolejną odsłonę akcji, jaką przygotował dla swoich potencjalnych klientów mBank. Powielanie schematów wynikać może zarówno z popularności, jak i z nikłego zainteresowania ofertą. Jednak nie naszą rolą jest ocena efektywności akcji, a weryfikacja jej opłacalności z punktu widzenia klienta. A tu mamy 100 zł premii za założenie całkiem przyzwoitego konta. Prześwietlamy!

Dla kogo druga edycja?

Promocja adresowana jest wyłącznie do nowych klientów mBanku, czyli osób które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały ani nie wsółposiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Jeśli przedstawione ciągi cyfr nic Wam nie mówią, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem zdradzającym tajemnicę numeru rachunku bankowego. Wracając jednak do uczestnictwa w  promocji, oprócz statusu nowego klienta musimy także:

  • być pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
  • złożyć promocyjny wniosek o otwarcie eKonta m wraz z kartą płatniczą,
  • zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

100 zł premii za transakcje kartą

Nie będziemy czarować, tylko napiszemy to od razu. Warunki jakie dzielą nas od obiecanej premii są bajecznie proste. Wystarczy, że w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu od otwarcia konta promocyjnego, każdorazowo dokonamy przynajmniej jednego logowania do aplikacji mobilnej i wykonamy po pięć płatności kartą w punktach usługowo-handlowych. Warunki te doskonale obrazuje poniższa tabela:

screenshot-www.mbank.pl-2017-07-20-11-45-42

 

Organizator promocji nie wskazuje minimalnej kwoty wymaganych płatności, dlatego spełnienie warunków nie powinno sprawić żadnych trudności. Premia przekazywana będzie w dwóch, równych transzach. Wypłaty, po 50 zł każda, spodziewać się można w 2 i 3 miesiącu od założenia konta. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie.

eKonto m – atrakcyjność oferty

Oceniając atrakcyjność oferty warto każdorazowo skonfrontować wartość bonusu z wysokością opłat związanych z posiadaniem i korzystaniem z oferowanego rachunku. eKonto m jest rozwiązaniem nietypowym, gdyż “dojrzewa” wraz z jego posiadaczem. Pocieszające jest to, że podstawowe usługi związane z posiadaniem i korzystaniem z konta mogą być darmowe bez względu na wiek jego posiadacza. Użytkownicy powyżej 20 roku życia muszą się jednak trochę natrudzić, aby zapewnić sobie pożądaną bezpłatność. Z resztą zobaczcie sami:

screenshot-www.mbank.pl-2017-07-20-11-57-26

Naszym zdaniem

Bez względu na to czy pierwsza edycja promocji przyniosła spodziewane efekty, cieszymy się, że bank zdecydował się na jej kontynuację. Relacja kwoty bonusu do stawianych przez organizatora warunków, znajduje się na niemal wzorowym poziomie. Do pełni entuzjazmu brakuje choć trochę wyższej kwoty premii, która wyraźnie wyróżniałaby omawianą ofertę na tle konkurencji. To jednak tylko szczegół, a osoby poszukujące swojego pierwszego konta lub zastanawiające się nad jego zmianą, powinny poważnie przemyśleć propozycję mBanku.

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments