Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Money Mania i iKonto BGŻ BNP Paribas – sięgnij po 300 zł premii

W poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert bankowych, szczególną uwagę zwracamy na wartość proponowanego bonusu w relacji do warunków stawianych przed uczestnikiem promocji. Do najcenniejszych nagród zaliczamy klasyczne premie pieniężne, gdyż otrzymane środki finansowe wykorzystać można według własnych potrzeb. Dobrze się składa, bo natrafiliśmy na ofertę, która doskonale wpisuje się przedstawione oczekiwania.

Ruszyła właśnie dziesiąta edycja Money Manii, gdzie w zamian za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas sięgnąć można po 100 zł bonusu. Jakby tego było mało, dodatkowo skorzystać można z akcji “iKonto z kartą”, oferującej nawet do 200 zł zwrotu za zakupy tytułem moneyback. Spełniając zatem dość proste warunki, sięgnąć można nawet po 300 zł premii. Podpowiadamy jak to zrobić.

Money Mania tylko dla nowych klientów

Analizując regulamin promocji natrafiliśmy na informację, że oferta skierowana jest do klientów nowych, czyli takich, którzy w okresie od dnia 06.03.2014 roku do dnia 05.03.2017 roku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Warunek dotyczy także posiadaczy i współposiadaczy konta osobistego w BGŻ S.A (przed połączeniem z BNP Paribas Bank Polska S.A). Jeżeli jesteśmy pewni, że posiadamy status nowego klienta, powinniśmy:

  • złożyć wymagane oświadczenia oraz zaakceptować niezbędne zgody,
  • otworzyć konto osobiste wraz z kartą debetową nie później niż do 18 kwietnia 2017 roku.

Należy pamiętać, że pula nagród jest limitowana i wynosi zaledwie 1 100 sztuk. Działa tutaj prosta zasada – kto pierwszy ten lepszy. Po założeniu konta osobistego w wyznaczonym terminie, wystarczy w kwietniu i w maju zapewnić wpływy na rachunek w wysokości min. 1 000 zł oraz każdego miesiąca dokonać płatności kartą na min. 300 zł. Organizator promocji zastrzega, że wymagane wpływy nie mogą pochodzić z rachunków własnych uczestnika. Bank nie akceptuje również wpłaty gotówki na konto oraz wypłaty odsetek od lokat i kont oszczędnościowych.

Wypłata 100 zł premii od Money Mania

Każdy laureat zostanie poinformowany o przyznaniu bonusu za pomocą wiadomości e-mail. Informacja przekazana będzie do dnia 15 czerwca 2017 roku, a sama premia zasili konto uczestnika promocji najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku. Ważne aby do 29 czerwca 2017 roku zalogować się na stronie organizatora promocji, przy pomocy otrzymanego wcześniej kodu i wskazać numer konta osobistego, na które przekazana ma być nagroda. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Do 200 zł moneyback z iKontem BGŻ BNP Paribas

Wszyscy uczestnicy Money Manii sięgnąć mogą także po dodatkowe 200 zł, korzystając równolegle z  promocji “iKonto z kartą”. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest brak konta osobistego w BGŻ BNP Paribas przez 36 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Podobnie jak w przypadku Money Manii oferta jest limitowana. Skorzystać z niej może jedynie 1 000 pierwszych uczestników promocji. Tym razem nagrodą jest 3% moneyback, naliczany tytułem transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartą.

Moneyback obowiązuje w okresie 5 miesięcy od zawarcia umowy konta osobistego. Maksymalna, miesięczna kwota zwrotu wynosi 40 zł, więc łatwo jest policzyć, że maksymalnie sięgnąć można po 200 zł premii. Dokonując transakcji kartą, zwróćmy szczególną uwagę na kody MCC, które nie objęte są moneyback:

  • 7995 określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111 określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012 określający instytucje finansowe,
  • 6211 określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051 określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829 określający internetowe przekazy pieniężne. – 4900 określający płatność rachunków

Money Mania i iKonto BGŻ BNP Paribas – czy warto?

W zasadzie jedynym minusem opisywanych ofert, jest długi okres karencji, wynoszący w obu przypadkach aż 36 miesięcy. Jeżeli jednak jesteś nowym klientem lub nie obowiązuje cię wskazany okres, to oferta zdecydowanie jest warta uwagi. Po pierwsze samo iKonto i wydana do niego karta mogą być całkowicie bezpłatne. Należy spełnić tylko warunki, które i tak są wymogiem uczestnictwa w promocji Money Manii. Po drugie oczekiwania wobec uczestników promocji są czytelne i proste.

Po trzecie forma, a także kwota nagrody jest bardzo zadowalająca. Co prawda aby otrzymać 40 zł miesięcznego zwrotu tytułem moneyback, należy dokonać transakcji bezgotówkowych na minimum 1 330 zł. Uczestnik nie jest jednak zobligowany do wykorzystania pełnego zwrotu i decyduje sam ile ostatecznie wyda za pomocą karty. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w promocji, zapraszamy do naszego serwisu, gdzie na bieżąco prześwietlamy najlepsze oferty bankowe.

Dołącz do promocji Money Mania i zgarnij nawet 300 zł

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments