Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

“Lubię to polecam” dla nowych i obecnych klientów – program Banku Millennium

Końcem marca ruszyła nowa promocja, skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Banku Milllennium. Akcja to o tyle niezwykła, gdyż to jej uczestnicy decydują, jaki bonus ostatecznie spełnia ich oczekiwania. A przyznać trzeba, że możliwości jest wiele – od biletów do kina i voucherów do empiku, poprzez atrakcyjnie oprocentowaną lokatę, a na zwrocie za zakupy kończąc. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Uczestnictwo w programie – obecni klienci

Zgodnie z regulaminem akcji obecny klient banku, planujący udział w programie poleceń, musi być pełnoletnią osobą fizyczną i spełniać łącznie poniższe warunki:

 • posiadać zdolność do czynności prawnych,
 • posiadać konto osobiste w Banku Millennium (pozostałe produkty i usługi bankowe nie są brane pod uwagę),
 • wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (nie należy odwoływać ich w okresie trwania promocji),
 • zapoznać się z regulaminem programu, zaakceptować jego treść.

Po spełnieniu powyższych warunków, klient otrzyma ośmiocyfrowy kod polecenia, który może przekazać innej osobie w ramach polecenia usług Banku Millennium. Klienci posiadający wspólne konto, mogą dokonać odrębnych rejestracji i zostać samodzielnymi uczestnikami promocji.

Uczestnictwo w programie – nowi klienci

Bank budując społeczność klientów, polecających sobie wybrane usługi, nie zapomniał również o klientach nowych. W końcu nic nie działa tak skutecznie, jak rekomendacja innej, zadowolonej osoby. O ile osoba ta nie jest związana stosunkiem pracy z organizatorem promocji. Aby skorzystać z programu poleceń jako klient nowy należy:

 • być pełnoletnią osoba fizyczną, posiadającą zdolność do czynności prawnych,
 • w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadać jakiegokolwiek produktu oferowanego przez Bank Millennium,
 • zawrzeć umowę Konta 360° lub Konta 360° Student z wykorzystaniem otrzymanego kodu polecenia,
 • wyrazić wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (nie należy odwoływać ich w okresie trwania promocji),
 • zapoznać się z regulaminem programu, zaakceptować jego treść.

Osoba zaproszona może założyć wymagane konto bezpośrednio w oddziale banku, za pomocą infolinii lub wypełniając wniosek dostępny na dedykowanej programowi stronie.

Jak sięgnąć po jedną z 4 nagród?

Kiedy zaproszony do programu klient założy już rachunek, nie pozostaje nic innego, jak spełnienie ostatniego warunku. Nowy posiadacz konta musi w przeciągu 30 dni, od momentu podpisania umowy, wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 360 zł. Należy pamiętać, że bank nie uwzględni takich operacji jak wypłaty gotówki, przelewy czy transakcje nie będące zapłatą za towary.

Po realizacji transakcji w wymaganej kwocie, można przejść do najprzyjemniejszego etapu, czyli nagrody. Radość to podwójna, gdyż prawo do bonusu otrzymuje zarówno osoba polecająca, jak i polecana. Katalog dostępnych nagród wygląda następująco:

 • 4 kody wymienialne na 4 bilety do kin sieci Multikino lub Helios,
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com,
 • 10% moneyback za transakcję kartą i BLIKiem (maksymalnie 90 zł w okresie 3 miesięcy)
 • 3 miesięczna lokata na 4% dla kwoty 500 – 10.000 zł.

Jak widać nagrody są zróżnicowane i każdy entuzjasta promocji z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zaproszona do programu osoba musi w momencie wyboru nagrody posiadać aktywne konto. Rachunek ten nie może znajdować się również w okresie wypowiedzenia. W przeciwnym wypadku nagroda przejdzie nam koło nosa.

Czy warto wziąć udział w programie poleceń?

W tym, konkretnym przypadku odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystko to za sprawą innej, wciąż aktualnej oferty specjalnej Banku Millennium, gdzie w zamian za aktywne korzystanie z konta oraz płatności kartą i BLIKIem, sięgnąć można nawet po 360 zł premii, a sama nagroda wypłacana jest w postaci moneyback.

Warto jednak nadmienić, że aby sięgnąć po bonus w pełnej kwocie, należy każdego miesiąca promocji, dokonywać płatności bezgotówkowych na kwotę min. 2.100 zł (1.500 zł kartą i 600 zł BLIKiem). Jakby na to nie patrzeć – to całkiem sporo. Niezdecydowani mają czas do namysłu, gdyż program poleceń trwa do 30 marca 2018 roku. Daje to również szansę na udział w programie osobom, które niedawno zamknęły konto osobiste.

Konto 360° oraz Konto 360° Student są rachunkami bardzo nowoczesnymi, a ich prowadzenie może być całkowicie darmowe. Bank Millennium znany jest również z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych, co może być kolejnym argumentem, aby skorzystać z jednej z wymienionych akcji specjalnych.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments