Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP: 150 zł na Pyszne.pl za Konto dla Młodych

Najnowsza promocja PKO Konta dla Młodych świetnie wpisuje się w obecną trudną sytuację epidemiologiczną – za 3 miesiące niewielkiej aktywności można w sumie zdobyć 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Podkreślamy, że na bonus nie trzeba będzie długo czekać, bo premia będzie wypłacana w ratach po każdym miesiącu, w którym uczestnik promocji wywiąże się z wymagań regulaminu.

Promocje bankowe, w których warunki aktywności można zrealizować niejako przy okazji codziennych zakupów czy standardowego korzystania z bankowości elektronicznej, są bardzo mile przez nas widziane.

Niestety nie zawsze zdobycie atrakcyjnej premii jest proste, łatwe i przyjemne. Skoro pojawia się taka okazja, to warto rozważyć skorzystanie z niej. Decyzję należy podejmować jednak szybko, bo pula nagród jest ograniczona i wynosi tylko 5000 sztuk.

Kto ma szansę na smaczny posiłek?

Do udziału w promocji uprawnione są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają adres zamieszkania na terenie Polski. Zważywszy na fakt, że PKO Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób w wieku do 26 lat, to starsi nie mogą się ubiegać o premię (system bankowy wymaga wpisania numeru PESEL i nie przepuści wniosku osoby, która skończyła już 26 lat).

Dodajmy, że z udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadały konto osobiste w PKO BP po 1 stycznia 2020 r. Korzystanie z rachunku Inteligo nie stanowi przeszkody.

Premia 3 x 50 zł

Skoro promocja dotyczy rachunku osobistego, to łatwo się domyślić, że trzeba zacząć od jego założenia na specjalnej stronie internetowej. We wniosku należy zaznaczyć przynajmniej zgodę na kontakty marketingowe ze strony PKO BP. Powyższe czynności muszą być wykonane do 14 marca 2021 r. (włącznie). Tego dnia upłynie też termin zarejestrowania udziału w tej akcji na specjalnym formularzu, który znajduje się w dolnej części strony promocji.

Po podpisaniu umowy, w trzech miesiącach następujących po tym, w którym doszło do założenia rachunku, trzeba wykonać po 2 transakcje bezgotówkowe kartą (można płacić w placówkach stacjonarnych, także telefonem, i w sklepach internetowych) oraz po 2 płatności Blikiem. Zwracamy uwagę, że zgodnie z regulaminem nie mogą to być przelewy Blik ani wpłaty/wypłaty Blikiem.

Przykład wymaganych działań

Dla uniknięcia nieporozumień przedstawmy przykład: założenie rachunku w styczniu oznacza, że warunki aktywności trzeba spełnić w lutym, marcu i kwietniu. Premie cząstkowe – vouchery na Pyszne.pl o wartości 50 zł – bank będzie przekazywał do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym uczestnik promocji wywiązał się ze wszystkich wymagań. Kody będą dostępne w bankowości elektronicznej z terminem ważności do 25 stycznia 2022 r.

PKO Konto dla Młodych – co warto o nim wiedzieć?

Rachunek otwierany jest i prowadzony bezwarunkowo za darmo. Co prawda opłata za kartę wynosi 5 zł, ale można jej łatwo uniknąć – wystarczy wykonać w danym miesiącu 4 transakcje kartą lub Blikiem. Łatwo zauważyć, że spełnienie wymagań regulaminu promocji zapewni bezpłatne korzystanie z „plastiku”. Wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie są bezpłatne. Jedynie przy pobieraniu pieniędzy podczas zakupów (tzw. cashback) bank stosuje prowizję w wysokości 1 zł.

Naszym zdaniem

Trudno powiedzieć kiedy wrócimy do normalności i będzie można pójść swobodnie do restauracji. Nie czekając na poluzowanie obostrzeń, warto rozważyć udział w tej promocji. Spożycie posiłku w domu będzie z pewnością bezpieczne i komfortowe.

Wymagania regulaminu nie są trudne do zrealizowania, a okres karencji zaledwie 12 miesięcy, więc zapewne wiele osób się skusi i pula nagród może się wyczerpać przed terminem. Nie ma więc co zwlekać z podjęciem decyzji.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments