Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP: 200 zł do wykorzystania na Allegro za aktywność na PKO Konto za Zero

Bank PKO BP rzadko organizuje promocje swoich produktów, a nawet jeśli to nagrody, które oferuje nie należą do najwyższych. Tym większym zaskoczeniem jest fakt, że aktualnie można zdobyć 200 zł do wykorzystania na Allegro za założenie PKO Konta za Zero i wykonanie zaledwie 6 transakcji.

Akcja pod hasłem „Jeszcze wygodniej” trwa do 18 września 2020 r. Bank nagrodzi 3000 osób, które najszybciej wywiążą się z zapisów regulaminu. Nie traćmy więc czasu i szybko przejdźmy do przedstawienia kto i co musi zrobić, by zgarnąć 200 zł na Allegro.

Adresaci promocji

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. nie posiadały rachunku w PKO BP czy Konta Inteligo. Ważne, by uczestnik akcji miał adres zamieszkania na terytorium Polski.

3 transakcje bezgotówkowe i 3 płatności Blikiem

Trzeba przyznać, że bank PKO BP nie postawił przed uczestnikami wygórowanych wymagań. Oczekuje od nich jedynie zarejestrowania udziału w promocji do 18 września 2020 r. na specjalnej stronie internetowej oraz założenia do tej daty PKO Konta za Zero. Uwaga: konieczne jest wyrażenie zgody na kontakty marketingowe ze strony PKO BP, w tym na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Warunki aktywności trzeba zrealizować do 9 października 2020 r. Mają to być 3 transakcje bezgotówkowe kartą (dopuszczalne są płatności telefonem) oraz 3 transakcje Blikiem.

Do rozdania jest tylko 3000 nagród

Wypłata premii uzależniona jest od terminu realizacji zadań wymaganych przez regulamin. Jeśli nastąpi to do 30 sierpnia 2020 r., to elektroniczny kod o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro zostanie przekazany w sekcji Powiadomienia w aplikacji IKO do 25 września 2020 r. Tym, którzy zadania zrealizują później, bank prześle nagrodę do 6 listopada 2020 r.

Przypominamy, że do rozdania jest tylko 3000 bonów, a decydujący jest moment realizacji wszystkich zadań. Możliwy jest więc scenariusz, że ktoś wypełni je w terminie, ale nie otrzyma premii, bo nie starczy dla niego nagród.

Istotne szczegóły

Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą można zrealizować w sklepach stacjonarnych i internetowych, nie ma znaczenia kwota płatności, można też płacić zbliżeniowo telefonem. Płatność Blikiem regulamin definiuje jako „dyspozycję z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowaną przez IKO, rozliczaną w systemie Banku z Konta”.

Warto wiedzieć e-kod na Allegro będzie ważny do 30 czerwca 2021 r. Otrzymają go tylko Ci, którzy przed przekazaniem go przez bank nie zamknęli konta otwartego w ramach promocji lub nie przekształcili go w inny typ rachunku i nie cofnęli udzielonej zgody marketingowej.

PKO Konto za Zero

Rachunek przeznaczony jest dla osób powyżej 18 r.ż. i jest bezwarunkowo darmowy. Miesięczna opłata za kartę wynosi 10 zł, ale można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych.

Naszym zdaniem

Doceniamy, że bank PKO BP oferuje tak atrakcyjną nagrodę za spełnienie tak prostych warunków aktywności. Nie podoba nam się jednak sposób przyznawania nagród – nagradzanie według kolejności spełnienia wszystkich warunków jest mało przejrzyste.

Ci, którzy nie znajdą się w gronie nagrodzonych mogą czuć się sfrustrowani, mogą się zastanawiać, czy, aby na pewno bank przekazał 3000 bonów. Znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się nam premiowanie wszystkich, którzy spełnią określone zadania w konkretnym czasie.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments