Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP: kto „cHCE PŁACIĆ IKO”, ten zgarnia 20 zł premii

Osoby, które doceniają wygodę płynącą z realizacji płatności bezgotówkowych przy pomocy telefonu, powinny bliżej przyjrzeć się mini promocji przygotowanej przez PKO Bank Polski. Oferty tego typu, pomimo niskiej kwoty bonusu, posiadają jedną niezaprzeczalną zaletę – są wyjątkowo mało wymagające. Sprawdźcie zatem co należy zrobić, by 20 zł premii zasiliło wasze konta.

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do pełnoletnich właścicieli rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w  PKO Banku Polskim lub Inteligo, którzy oprócz pełnej zdolności do czynności prawnych posiadają także smartfon z systemem operacyjnym Android w wersji minimum 4.4 oraz funkcją płatności NFC. Mało tego, urządzenie to od 1 czerwca 2017 r. nie mogło posłużyć do realizacji żadnej płatności zbliżeniowej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej IKO. Oprócz tego wymagane jest wyrażenie i nie wycofywanie zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym.

Nagroda w zamian za płatności zbliżeniowe

Po spełnieniu warunków uczestnictwa droga do nagrody jest szybka i prosta. Wystarczy do 18 września 2017 r. dokonać za pośrednictwem aplikacji IKO płatności zbliżeniowych na łączną kwotę minimum 50 zł. Promocja może jednak zakończyć się przed czasem, gdyż pula nagród ograniczona została do 14 750 sztuk. Na dzień wypłaty premii aplikacja IKO, a także karta służąca do płatności zbliżeniowych, muszą być aktywne. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie oraz na stronie promocji.

Naszym zdaniem

Werdykt będzie krótki – jeśli telefon jest waszym standardowym narzędziem do realizacji płatności bezgotówkowych, a do tego posiadacie konto w PKO BP lub Inteligo, to grzechem byłoby nie skorzystać z okazji. W przeciwnym wypadku promocję potraktować można w kategoriach ciekawostki, bo 20 zł to ostatecznie marna motywacja do zakładania najlepszego nawet konta. Jeżeli poszukujecie wyłącznie wysokokwotowych bonusów lub cieszą Was nagrody innego typu, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem promocji.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments