Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Największy bank bardzo pomaga nowym firmom

Banki starają się pomagać przedsiębiorcom już od samego początku działalności. Najlepszym przykładem jest oferta PKO Banku Polskiego.

Możliwość rejestracji działalności gospodarczej bez wizyty w urzędzie to z pewnością spore udogodnienie. Warto wiedzieć, że jeden z krajowych banków pomaga w lepszym wykorzystaniu takiej nowoczesnej opcji. Dzięki wsparciu PKO Banku Polskiego, można założyć firmę bez wychodzenia z domu w ciągu zaledwie kilku godzin. Na osoby korzystające z pomocy PKO BP czekają też dodatkowe korzyści. Postanowiliśmy się im przyjrzeć.

Założenie firmy w ciągu dwóch godzin teraz jest już możliwe …

Przedsiębiorcy, którzy zakładali swoją działalność gospodarczą np. 10 lat temu, teraz mogą z pewną zazdrością spoglądać na łatwość rejestracji nowej firmy. Dzięki wsparciu PKO Banku Polskiego, rejestracja działalności gospodarczej jest jeszcze szybsza. Wspomniany bank przygotował takie udogodnienia jak np. intuicyjna wyszukiwarka kodów PKD we wniosku o rejestrację działalności gospodarczej.

Początkujący przedsiębiorca może również liczyć na porady związane z wyborem formy księgowości oraz rodzaju opodatkowania. Dzięki pomocy ekspertów, rejestracja firmy razem z PKO BP jest bardzo szybka. Rekordowy wynik to zaledwie 2 godziny i 6 minut.

Początkujący przedsiębiorca nie płaci za konto przez 6 miesięcy

W obecnych, kryzysowych czasach przedsiębiorcy na pewno będą zwracać większą uwagę na koszty związane z prowadzeniem rachunków bankowych. Właśnie dlatego oferta PKO BP wydaje się atrakcyjna. Wspomniany bank gwarantuje bowiem początkującym przedsiębiorcom sześciomiesięczne i bezwarunkowe zwolnienie z kosztów prowadzenia oferowanych rachunków firmowych.

Chodzi o PKO Konto Firmowe i PKO Konto Firmowe Premium. Takie zwolnienie dotyczy firm prowadzących działalność krócej niż 12 miesięcy. Wszyscy posiadacze PKO Konta Firmowego (niezależnie od stażu działalności) mogą natomiast liczyć na darmowe przelewy krajowe i SEPA w aplikacji mobilnej. Do zwolnienia z opłaty za kartę wielowalutową dla posiadacza PKO Konta Firmowego wystarczy natomiast wykonanie co najmniej pięciu transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Na przywitanie można otrzymać min. 1000 zł firmowego debetu

Problemy z dostępem do finansowania są powszechną barierą dla nowo utworzonych firm. Właśnie dlatego należy wspomnieć, że PKO Bank Polski już na start proponuje debet o wysokości 1000 zł. W razie potrzeby, taki limit kredytowy oczywiście można zwiększyć. Nowa firma może też od razu korzystać z oferty księgowości online, darmowego terminalu płatniczego w programie Polska Bezgotówkowa, e-kantoru oraz faktoringu.

 

W Rankomat troszczymy się o transparentność naszych treści, abyś mógł dokonać trafnego wyboru. Informujemy otwarcie, że ten tekst powstał we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments