Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zyskaj spokój i 2,5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

Analizując oferty depozytowe, pozwalające w bezpieczny sposób pomnażać środki finansowe, dochodzimy do wniosku, że standardowym lokatom bankowym wyrósł mocny konkurent w postaci kont oszczędnościowych. Łatwe w obsłudze, wysoko oprocentowane, zapewniające elastyczny dostęp do środków finansowych, zdają się rozwiązaniem niemal idealnym. I tak po świetnej ofercie BGŻOptima na rynku pojawiła się równie zachęcająca propozycja. Na koncie oszczędnościowym Getin Banku otrzymać można oprocentowanie sięgające nawet 2,5%. I to przez 4 miesiące. Gdyby tego było mało, oferta skierowana jest zarówno do nowych jak i dotychczasowych klientów banku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

2,5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku tylko dla nowych klientów

Klienci, którzy zdecydują się na założenie konta oszczędnościowego Getin Banku i planują sięgnąć po oprocentowanie w wysokości 2,5%, muszą spełnić przede wszystkim kryterium nowego klienta. Zgodnie z regulaminem oferty jest to osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • nie posiadała żadnego produktu w Getin Banku po 01.01.2016 roku.

Kiedy mamy pewność, że spełniamy powyższe warunki wystarczy na dedykowanej promocji stronie złożyć wniosek o konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. Wymagane jest także ustawienie wyciągu elektronicznego, podpisanie umowy o bankowość elektroniczną i wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych. Na wszystko mamy czas do 31.05.2017 roku.

W rezultacie środki finansowe, w kwocie do 100 000 zł zgromadzone na świeżo założonym koncie oszczędnościowym, oprocentowane będą według stawki 2,5%. Osoby, które z określonych powodów nie zamierzają zakładać konta osobistego, w dalszym ciągu skorzystać mogą z oferty. Niestety oprocentowanie konta zostanie obniżone do 2,1%.

2,2% na koncie oszczędnościowym dla dotychczasowych klientów

Regulamin oferty specjalnej “Na dobry początek” nie wyklucza z uczestnictwa także dotychczasowych klientów, ale tylko takich, którzy w okresie od 01.01.2016 roku nie posiadali konta oszczędnościowego w Getin Banku. Osoby te będą mogły skorzystać również z dwóch wariantów oprocentowania. Działa tu podobna zasada, jak w przypadku propozycji skierowanej do nowych klientów. Decydując się na konto osobiste wraz z kontem oszczędnościowym otrzymamy oprocentowanie w wysokości 2,2%. Zakładając wyłącznie konto oszczędnościowe oprocentowanie obniżone zostanie do 1,6%.

Regulamin oferty specjalnej Getin Banku znajdziecie w tym miejscu.     

Czy oferta specjalna Getin Banku warta jest uwagi?

Mając na uwadze systematyczny spadek oprocentowania lokat bankowych, zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej ofercie kont oszczędnościowych. Propozycja Getin Banku jest doskonałym rozwiązaniem, szczególnie dla osób posiadających status nowego klienta. Wymagane konto osobiste jest darmowe, ale należy pamiętać, że karta debetowa może być już płatna (aby uniknąć opłaty wystarczy dokonać nią płatności na min. 300 zł miesięcznie).

Niezaprzeczalnym atutem oferty jest kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem sięgająca 100.000 zł oraz elastyczny dostęp do oszczędności, bez ryzyka utraty odsetek. Nie zachęca jedynie wariant oferujący stopę procentową w wysokości 1,6%, dlatego osoby oczekujące wyższego zysku zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem lokat bankowych.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments