Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zyskaj z eKontem 110 zł na start

Młode osoby kolejny już raz mogą zdobyć dodatkową nagrodę finansową za założenie eKonta. Ruszyła bowiem kolejna edycja promocji mBanku. I choć oferta nie jest skierowana do dzieci (jej adresaci muszą mieć ukończone 18 lat), to jej warunki są dziecinnie proste.

 

Tym razem do zgarnięcia jest 110 zł. Wystarczy założyć konto, zalogować się aplikacji mobilnej i wykonać kilka transakcji kartą. Kiedy, jak i kto może to zrobić? Wyjaśniamy.

Dla kogo?

Promocja skierowana jest nowych klientów, czyli w tym przypadku takich, którzy od dnia 1 stycznia 2016 r. nie byli posiadaczami rachunku rozliczeniowego lub oszczędnościowego w mBanku. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, bank precyzuje, że chodzi o konta z numerami rozliczeniowymi:

  • 1140 2004;
  • 1140 2017;

Jeśli więc spełniasz powyższe warunki, możesz śmiało złożyć promocyjny wniosek o otworzenie konta oraz wydanie do niego karty płatniczej. Umowę musisz jednak podpisać najpóźniej 30 listopada 2017 r.

Co dalej?

Skoro wyjaśniliśmy już, kto może ubiegać się o otrzymanie nagrody, przyszedł czas na objaśnienie, jak to zrobić. W kolejnym miesiącu, po miesiącu podpisania umowy, należy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku oraz wykonać min. 8 transakcji kartą wydaną do konta. To samo należy powtórzyć w następnym miesiącu. Za każdy z nich bank wypłaci nagrodę w wysokości 55 zł. Proste? Nie? Na przykładzie będzie łatwiej.

  • wrzesień – składasz promocyjny wniosek i otwierasz konto;
  • październik – logujesz się 1 raz do aplikacji mobilnej i wykonujesz 8 transakcji kartą debetową;
  • listopad – otrzymujesz 55 zł i powtarzasz listopadowe działania;
  • grudzień – otrzymujesz kolejne 55 zł;

Do promocji możesz przystąpić od 1 września do 30 listopada 2017 roku.

Regulamin promocji

eKonto w mBanku – czy to się opłaca?

Opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł, co już na starcie sprawia, że jest to produkt warty rozważenia. Dalej, wcale nie jest gorzej. Darmowa jest bowiem również wypłata BLIKiem z bankomatów w Polsce. Warunki pojawiają się dopiero w przypadku tradycyjnej wypłaty z bankomatów oraz miesięcznej opłaty za prowadzenie karty. I o ile osoby do 20 roku życia zwolnione są z wszystkich opłat, o tyle starsi właściciele konta, muszą liczyć się z dodatkowymi opłatami. Na szczęście nie są one zbyt wysokie.

  • 20-24 lata – darmowe prowadzenie karty przy min. 5 transakcjach kartą w miesiącu; wypłaty z bankomatów kwoty min. 50 zł również nie zostaną obciążone prowizją (w przypadku mniejszych kwot opłata wynosi 1,30 zł);
  • 25 lat i więcej – darmowe prowadzenie karty przy min. 5 transakcjach kartą w miesiącu; darmowe wypłaty z bankomatów kwot min. 100 zł (w przypadku mniejszych kwot opłata wynosi 1,30 zł);

Dodatkowym argumentem przemawiającym za założeniem konta jest możliwość spersonalizowania wyglądu karty. Kto z nas nie chciałby zobaczyć na swojej karcie płatniczej ulubionego zwierzaka albo pamiątkowego zdjęcia z egzotycznej wyprawy? Zakupy od razu robią się przyjemniejsze. A jeśli chcesz karty używać jak najrzadziej? Żaden problem! Opublikuj na niej zdjęcie np. teściowej.

PORÓWNAJ KREDYTY
Aleksandra Stefańska
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments