Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

120 zł bonusu za konto osobiste i płatność BLIKiem w ING Banku Śląskim

Wszystko wskazuje na to, że osoby które nie zdążyły skorzystać z promocji “100 zł za otwarcie konta” w ING Banku Śląskim, mają okazję zrobić to teraz. Tym razem w zamian za otwarcie konta osobistego i aktywne korzystanie z karty płatniczej oraz BLIKa sięgnąć można nawet po 120 zł bonusu. Atrakcyjność oferty potęguje fakt, że można ją łączyć z inną promocją ING Banku Śląskiego, ale o tym w dalszej części tekstu. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Kto może przystąpić do promocji ING Banku Śląskiego?  

Propozycja “120 zł za otwarcie Konta” kierowana jest do osób fizycznych, które od dnia 01 lipca 2015 roku do 28 lutego 2017 roku nie posiadały lub nie współposiadały w ING Banku Śląskim następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Wynika z tego jasno, że beneficjentami oferty są nie tylko nowi, ale i powracający do banku klienci. Warto również zaznaczyć, że uczestnikiem promocji nie mogą zostać osoby, które wyraziły sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

Kilka prostych kroków do 120 zł bonusu

Ofertę ING Banku Śląskiego charakteryzuje duża przejrzystość, dzięki czemu warunki postawione przed uczestnikiem promocji są jasne i czytelne. Aby sięgnąć po 100 zł premii należy dostosować się do poniższych wskazówek:

  • do 14 kwietnia 2017 roku otworzyć za pomocą strony internetowej banku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową,
  • dodatkowo należy otworzyć także Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN,
  • osoby które posiadały już wcześniej konto oszczędnościowe i dysponują dostępem do systemu bankowości internetowej, mogą wymagane Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort uruchomić z wykorzystaniem wspomnianego systemu,
  • po aktywacji konta i karty płatniczej, należy najpóźniej do 14 sierpnia 2017 roku wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 000 zł.

Dodatkowe 20 złotych zgarniemy pod warunkiem wykonania, w tym samym terminie, przynajmniej trzech transakcji BLIKiem. Bank zastrzega również, że prawo do bonusu przysługuje jedynie osobom, które do dnia wypłaty nagrody będą w dalszym ciągu posiadaczami konta osobistego wraz z kartą debetową oraz konta oszczędnościowego.

Kiedy premia zasili konto oszczędnościowe uczestnika promocji?

Zgodnie z regulaminem wypłata nagrody nastąpi  w terminie do 15 września 2017 roku na Otwarte Konto Oszczędnościowe, które uczestnik posiadał wcześniej lub otworzył je w ramach omawianej promocji. Jeżeli klient dysponuje kilkoma tego typu rachunkami, premia zasili ten otwarty najwcześniej. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji dostępny jest w tym miejscu.

Ile kosztuje konto osobiste w ING Banku Śląskim?

W celu kompletnej weryfikacji promocji, prześwietlamy podstawowe koszty towarzyszące rachunkom osobistym, rekomendowanym przez bank. Niestety w przypadku Konta Komfort trzeba liczyć się z opłatą wynoszącą 12 zł miesięcznie. Dla wszystkich osób, którym zależy na rozwiązaniu bezpłatnym, wskazane jest założenie Konta Direct. Najważniejsze parametry rachunku prezentują się następująco:

  • 0 zł – opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelew krajowy dokonany przez internet
  • 0 zł – opłata za wypłatę gotówki PLN w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash
  • 0 zł – opłata za kartę debetową jeżeli w danym okresie dokonano transakcji bezgotówkowych na min. 300zł

Otwórz Konto z Lwem Direct

Zweryfikowaliśmy również opłaty związane z wymaganym w promocji Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Tutaj również nie należy spodziewać się przykrych niespodzianek. Z dodatkowymi kosztami należy liczyć się wyłącznie w przypadku wypłaty gotówki lub przelewu na konto w dowolnym banku (6 zł za drugie i każde kolejne zlecenie w miesiącu).

Czy warto skorzystać z promocji “120 zł za otwarcie Konta”?

Nie widzimy sensu, aby trzymać czytelników w dalszej niepewności i potwierdzimy, że zdecydowanie warto wziąć udział w promocji ING Banku Śląskiego. Oprócz bonusu pieniężnego, nowi klienci skorzystać mogą z podwyższonego oprocentowania na koncie  oszczędnościowym, które obowiązuje przez 4 miesiące i wynosi 2% w skali roku. Podwyższoną stawką objęte są środki finansowe nie przekraczające 100 000 zł.

Na wstępie wspominaliśmy również o możliwości łączenia oferty z inną promocją. I tak biorąc jednocześnie udział w akcji ING Banku związanej z regularnym inwestowaniem, sięgnąć można po kolejne 100 zł bonusu. Daje to łączną premię w wysokości 220 zł, a to już całkiem sporo. Osoby, które z określonych przyczyn nie mogą skorzystać z oferty ING Banku Śląskiego, zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami, prześwietlonymi na łamach naszego serwisu.  

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments