Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

Bank Millennium rusza z atrakcyjnym oprocentowaniem rachunków oszczędnościowych. Zarówno nowi, jak i stali klienci mogą zapewnić swoim środkom oprocentowanie aż 2,5% w skali roku. Poznajcie szczegóły!

Zwykle tego typu okazje przeznaczone są dla nowych klientów danego banku. Millennium Bank pamięta jednak także o swoich stałych użytkownikach. Innymi słowy, wysokim oprocentowaniem może cieszyć się każda osoba, która otworzy bądź już posiada rachunek oszczędnościowy w tymże banku. Znaczenie ma jednak tutaj wyłącznie saldo jakie posiadaliśmy na koncie 22 kwietnia.

Jak zdobyć 2,5% na koncie oszczędnościowym?

Dotychczasowi użytkownicy konta oszczędnościowego w Banku Millennium z pewnością posiadali na tym rachunku jakieś środki finansowe. Oprocentowanie w skali 2,5% obowiązuje jednak wyłącznie w przypadku nowych środków. Nowe środki to z kolei nadwyżka nad saldo jakie posiadaliśmy na rachunku właśnie 22 kwietnia.

Nowi użytkownicy tego konta mogą natomiast liczyć na promocyjne oprocentowanie dla oszczędności wpłaconych od 23 kwietnia. Warto jednak pamiętać, że oprocentowanie 2,5% obowiązuje tylko w przypadku oszczędności do 100 000 zł. Wszystkie wpłaty ponad tę sumę oprocentowane będą na 1,7% w skali roku.

Otwórz Konto 360 i rachunek oszczędnościowe Profit

Promocyjne oprocentowanie – do kiedy obowiązuje?

Koniec okresu, w którym można uruchomić promocyjne oprocentowanie bank wyznaczył na 24 czerwca. Jeżeli więc chcemy z niego skorzystać, do 24 czerwca musimy wpłacić na konto swoje oszczędności. W dniu, w którym wpłyną one na konto, bank rozpoczyna odliczanie 92 dni – przez taki czas możemy bowiem cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem. Po upływie tego okresu oprocentowanie wraca do standardowych warunków. Bank Millennium nieustannie jednak wypuszcza promocje związane z kontem oszczędnościowym, dlatego być może po zakończeniu tej akcji uda nam się skorzystać z następnej.

Konto oszczędnościowe Profit – dodatkowe warunki

Aby uruchomić konto oszczędnościowe Profit musimy najpierw złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego 360°. Aktualnie jest to bardzo opłacalne posunięcie, gdyż rachunek ten pozwala na zdobycie dodatkowej premii w wysokości 360 zł. O promocji tej pisaliśmy już wcześniej: “Załóż konto 360 i zgarnij do 360 zł premii od Millennium Bank

Obecnie trwa także akcja MoneyMania, która do bonusu oferowanego przez bank dodaje jeszcze dodatkowe 200 zł za spełnienie określonych warunków.(ks)

Dowiedz się jak zdobyć 200 zł od MoneyMania

PORÓWNAJ KREDYTY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments