Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 560 zł premii za założenie Konta 360° – kumulacja w Money Manii

W ostatnim okresie zauważyć można wysyp ofert, pozwalających zawalczyć o naprawdę wysokie premie. Warto wspomnieć o ostatnim programie poleceń ING Banku Śląskiego, gdzie do wzięcia jest nawet 1 100 zł w gotówce. To sporo jak na obecne standardy. Aktualna akcja Money Manii to także prawdziwy róg obfitości. Przyjrzyjmy się dokładnie, co znajdziemy w środku.

Na zachętę otrzymać można 100 zł za założenie i aktywne korzystanie z  Konta 360° Millennium Banku. Po spełnieniu kolejnych warunków akcji, organizator dorzuci bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Oprócz tego skorzystać można z usługi moneyback, sprzężonej z kontem osobistym i podbić wartość nagrody do 560 zł. Jeżeli myślicie, że to wszystko, to mamy dla was niespodziankę. Czterech szczęśliwców otrzyma dodatkowo bon o wartości 1 500 zł, który sprawi, że wizja wymarzonego urlopu nabierze odpowiedniego kolorytu.

Kto może wziąć udział w najnowszej akcji Money Manii?  

Zgodnie z regulaminem w promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

  • posiadają obywatelstwo polskie i adres zamieszkania na terytorium RP,
  • posiadają status nowego klienta tzn. nie mają zawartej umowy rachunku z bankiem, a także nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem jako pełnomocnik, współposiadacz, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku po 1 kwietnia 2015 r.,
  • posiadają konto wspólne Millenium Banku z pracownikiem organizatora akcji.

Jeżeli jesteśmy przekonani, że spełniamy powyższe warunki, musimy najpóźniej do 28 maja 2017 r. zarejestrować się na dedykowanej promocji stronie. Osoby posiadające już profil w aplikacji Money Mania, powinny się do niej zwyczajnie zalogować. Po kliknięciu w aktywny link i przekierowaniu na stronę banku, należy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Nie zapominajmy przy tym o akceptacji wszystkich wymaganych przez organizatora zgód.

Umowa rachunku bankowego wraz z kartą debetową musi zostać podpisana najpóźniej do dnia 31 maja 2017 r. Uczestnik może zawrzeć umowę odwiedzając jeden z oddziałów Millenium Banku lub korzystając z usług firmy kurierskiej.

Załóż konto osobiste 360° w najnowszej edycji Money Manii

Jak sięgnąć po 200 zł bonusu od Money Manii?

Kiedy staniemy się już szczęśliwymi posiadaczami rachunku osobistego, musimy spełnić dwa proste i czytelne warunki. Aby sięgnąć po premię za otwarcie konta i wakacyjny bon o wartości 100 zł, należy w każdym z kolejnych miesięcy, to jest w czerwcu i w lipcu:

  • zasilić konto osobiste kwotą minimum 1 000 zł,
  • wykonać za pomocą karty lub BLIKa przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Należy przy tym pamiętać, że bank nie zaliczy w poczet wymaganych operacji wypłat z bankomatów, przelewów oraz zwrotów zaksięgowanych płatności.

Organizator zwraca również uwagę, aby najpóźniej do 31 lipca 2017 r. uzupełnić w aplikacji Money Manii numer nowo otwartego konta bankowego. Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl zostanie przekazany w formie elektronicznej wraz z wiadomością potwierdzająca przyznanie premii za założenie konta. Nagroda zasili aktywny aktywny rachunek uczestnika promocji najpóźniej do dnia 16 sierpnia 2017 r.

Tylko 4 osoby zgarną dodatkowe 1 500 zł premii

Jak widzicie to jeszcze nie wszystko. Serwis wakacje.pl postanowił podbić stawkę i dorzucił do puli nagród 4 bony o wartości 1 500 zł każdy. Aby wziąć udział w rywalizacji o dodatkowe profity należy:  

  • aktywować aplikację mobilną banku,
  • dokonać przynajmniej 5 transakcji BLIKiem w czerwcu i lipcu 2017 r. Operacje opiewać mogą na dowolna kwotę.

O przyznaniu nagrody w dużej mierze decyduje łut szczęścia, gdyż laureatem zostanie 90-ta, 180-ta, 270-ta i 360-ta osoba biorąca udział w konkursie. Przy wyborze decydujące znaczenie ma data uruchomienia aplikacji mobilnej banku. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych. W przypadku, kiedy nastąpi konieczność zapłacenia podatku, organizator ufunduje uczestnikowi dodatkową nagrodę, którą przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego.  

Regulamin akcji promocyjnej “Money Mania 10” znajdziecie w tym miejscu.

Regulamin dotyczący wakacyjnych bonów znajdziecie w tym miejscu

360 zł w postaci moneyback

Udział w najnowszej akcji Money Manii nie wyklucza uczestnictwa w promocji Millenium Banku “Zyskaj 360 zł – 5 edycja”. Osoby przystępujące do oferty liczyć mogą na 2% zwrotu od transakcji wykonanych kartą i 5% od płatności BLIKiem. Moneyback obowiązuje przez 6 pełnych miesięcy i każdego z nich otrzymać można maksymalnie 30 zł od transakcji kartą i tyle samo za płatności BLIKiem. W wariancie optymistycznym daje to premię w wysokości 360 zł. Promocję przestaliśmy już na łamach naszego serwisu, a szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Oferta Money Manii okiem redakcji

Naszym zdaniem przedstawiona propozycja warta jest uwagi. Mamy nadzieję, że oferta Money Manii wzmocni trend akcji specjalnych, pozwalających sięgać po wartościowe bonusy, kończąc tym samym erę nagród o charakterze symbolicznym. Oczywiście wysoka premia obwarowana jest zazwyczaj dużą ilością warunków, jednak to klient powinien decydować, kiedy powiedzieć pas i odejść od stołu. W ten sposób właśnie skonstruowana jest oferta Money Manii.

Kolejnym argumentem przemawiającym za udziałem w akcji jest samo Konto 360°. Rachunek Millennium Banku od dłuższego czasu okupuje czołówki rankingów kont osobistych. Po spełnieniu prostych warunków zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetowa mogą być darmowe. Rozwiązanie w wersji Student to wyłącznie opłata za kartę, której również można łatwo uniknąć. Domykając róg obfitości, podzielimy się z wami jeszcze jednym specjałem. Millennium Bank przedłużył ofertę wysoko oprocentowanego konta osobistego. Oczywiście prześwietliliśmy i tę ofertę. Zapraszamy do dalszej lektury.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments