Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: po raz piąty 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Już po raz piąty Alior Bank proponuje podwyższone oprocentowanie nowych środków wpłaconych na Konto Mocno Oszczędnościowe. Tak jak poprzednio, kwoty nie przekraczające 100.000 zł będą pracowały na 2,7% w skali roku przez 4 miesiące od chwili ich zaksięgowania na koncie.

 

Z oprocentowania wynoszącego 2,7% w skali roku mogą skorzystać nowi i obecni klienci Alior Banku. Ważne, by do 12 marca 2019 r. wpłacili na Konto Mocno Oszczędnościowe nowe środki. Będą nimi kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldo na wszystkich rachunkach danego klienta w Alior Banku w dniu 18 stycznia 2019 r.

Atrakcyjna stawka do 100.000 zł

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące i dotyczyło kwot do 100.000 zł. Powyżej tej granicy oraz po okresie promocji, środki będą oprocentowane wg wskaźnika WIBID 1M pomniejszonego o 0,55 p.p., czyli aktualnie na poziomie 0,89%.

Szczegółowe zasady promocji opisane są w jej regulaminie, a zasady ustalania oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowym wynikają z aktualnej tabeli oprocentowania.

 

załóż konto mocno oszczędnościowe w Alior Banku

 

Ważne informacje

Pierwszy przelew zewnętrzny w miesiącu z Konta Mocno Oszczędnościowego jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 5 zł. Bank nie pobiera opłat za wszystkie przelewy internetowe na rachunki własne klienta w Alior Banku.

Uczestnicy poprzednich akcji z podwyższeniem oprocentowania Konta Mocno Oszczędnościowego, mogą przystąpić do opisywanej – 5. Odsłony tej promocji – dopiero po zakończeniu okresu podwyższonego oprocentowania, które przysługuje im w ramach akcji, do której przystąpili wcześniej.

Naszym zdaniem

Co prawda, niektórzy konkurenci oferują 3% a nawet więcej, ale propozycja Alior Banku ma też dwa istotne atuty. Po pierwsze, obowiązuje przez 4 miesiące (u konkurencji na ogół przez 3 miesiące). Po drugie, Alior Bank, w przeciwieństwie do innych, nie wymaga dla założenia w ramach promocji konta osobistego.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok za założenie Konta 360° 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: Konto Optymalne z pakietem antywirusowym

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments