Alior Bank: po raz piąty 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

słoik z przetworami z etykietą 2,7%
Źródło obrazka: strona promocji

Już po raz piąty Alior Bank proponuje podwyższone oprocentowanie nowych środków wpłaconych na Konto Mocno Oszczędnościowe. Tak jak poprzednio, kwoty nie przekraczające 100.000 zł będą pracowały na 2,7% w skali roku przez 4 miesiące od chwili ich zaksięgowania na koncie.

 

Z oprocentowania wynoszącego 2,7% w skali roku mogą skorzystać nowi i obecni klienci Alior Banku. Ważne, by do 12 marca 2019 r. wpłacili na Konto Mocno Oszczędnościowe nowe środki. Będą nimi kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldo na wszystkich rachunkach danego klienta w Alior Banku w dniu 18 stycznia 2019 r.

Atrakcyjna stawka do 100.000 zł

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące i dotyczyło kwot do 100.000 zł. Powyżej tej granicy oraz po okresie promocji, środki będą oprocentowane wg wskaźnika WIBID 1M pomniejszonego o 0,55 p.p., czyli aktualnie na poziomie 0,89%.

Szczegółowe zasady promocji opisane są w jej regulaminie, a zasady ustalania oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowym wynikają z aktualnej tabeli oprocentowania.

 

załóż konto mocno oszczędnościowe w Alior Banku

 

Ważne informacje

Pierwszy przelew zewnętrzny w miesiącu z Konta Mocno Oszczędnościowego jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 5 zł. Bank nie pobiera opłat za wszystkie przelewy internetowe na rachunki własne klienta w Alior Banku.

Uczestnicy poprzednich akcji z podwyższeniem oprocentowania Konta Mocno Oszczędnościowego, mogą przystąpić do opisywanej – 5. Odsłony tej promocji – dopiero po zakończeniu okresu podwyższonego oprocentowania, które przysługuje im w ramach akcji, do której przystąpili wcześniej.

Naszym zdaniem

Co prawda, niektórzy konkurenci oferują 3% a nawet więcej, ale propozycja Alior Banku ma też dwa istotne atuty. Po pierwsze, obowiązuje przez 4 miesiące (u konkurencji na ogół przez 3 miesiące). Po drugie, Alior Bank, w przeciwieństwie do innych, nie wymaga dla założenia w ramach promocji konta osobistego.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok za założenie Konta 360° 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: Konto Optymalne z pakietem antywirusowym

Powiązane tematy

Komentarze: