Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: Konto Optymalne z pakietem antywirusowym

Bonusem w promocji BGŻ BNP Paribas jest subskrypcja pakietu antywirusowego na komputer lub smartfona z systemem Android. Jej warunki nie są trudne, ale wymagają cierpliwości i regularności. Wartość nagrody to około 350 zł!

 

Jako, że nagroda jest dość nietypowa, to właśnie od niej zaczniemy opis tej akcji. Otóż, do zdobycia jest subskrypcja oprogramowania antywirusowego ESET Security Pack 1+1 zapewniającej ochronę komputerom oraz smartfonom z systemem Android. Oprogramowanie stanowi również zabezpieczenie podczas korzystania z bankowości internetowej oraz posiada funkcję kontroli rodzicielskiej. Maksymalny czas subskrypcji w ramach promocji może wynieść aż 24 miesiące.

Regulamin określa ostateczny termin przystąpienia do tej akcji na 15 lutego 2019 r. Trudno ocenić jak dużą będzie się ona cieszyła popularnością, czy wcześniej nie zostanie wyczerpana pula 1.500 nagród przygotowana przez organizatora.

Propozycja dla nowych klientów

Jak większość promocji dotyczących założenia rachunku, tak i ta skierowana jest do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem, są nimi osoby, które w dniu składania wniosku o Konto Optymalne nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz w okresie ostatnich 24 miesięcy przed przystąpieniem do tej akcji nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku. Zastrzeżenie to dotyczy też klientów Raiffeisen Polbanku, którzy po połączeniu obu banków traktowani są przez BGŻ BNP Paribas jako „swoi”.

Co zrobić, by otrzymać oprogramowanie?

Początek starań o nagrodę to wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie promocji. Kolejny krok to złożenie wniosku o Konto Optymalne (przy wykorzystaniu linka promocyjnego otrzymanego po przystąpieniu do tej akcji) i podpisanie umowy o rachunek wraz z kart debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek można złożyć do 15 lutego 2019 r., a umowa musi zostać zawarta do 28 lutego 2019 r.

Nagrodę w tej promocji można podzielić na dwie części. Pierwsza to, miesięczne subskrypcje wspomnianego oprogramowania antywirusowego w miesiącach od pierwszego do dwunastego od założenia Konta Optymalnego. Natomiast druga część, to subskrypcja antywirusa na cały drugi rok od chwili podpisania umowy o produkty banku BGŻ BNP Paribas.

Nagrody w pierwszym roku

W przypadku pierwszej części, tej dotyczącej dwunastu miesięcy od chwili założenia Konta Optymalnego, dzieli się ona na bonusy należne za poszczególne miesiące. I tak, nagrodę za pierwszy miesiąc – czyli za marzec 2019 r., otrzymają Ci, którzy założą konto wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz do 10 marca 2019 r. dokonają aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile. Za spełnienie tych warunków, które są przepustką do otrzymania kolejnych bonusów, można będzie korzystać z ochrony antywirusowej w kwietniu 2019 r.

Informacja o przyznaniu tego bonusu zostanie przesłana do 25 marca 2019 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. Najpóźniej dwa dni później organizator przekaże kod umożliwiający aktywowanie ochrony antywirusowej.

Premia za kolejne miesiące – od marca 2019 r. do stycznia 2020 r., zostanie przyznana tym uczestnikom, którzy w każdym z nich dokonają min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 200 zł. W tym przypadku nagrodą będzie możliwość korzystania z programu ESET Service Pack 1+1 w miesiącach od maja 2019 r. do marca 2020 r.

Wiadomości o kolejnych nagrodach będą przesyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji do 18. dnia miesiąca następującego po tym, w którym warunek został spełniony. Jeśli nie nastąpi przerwa w spełnianiu warunków, to dostęp do ochrony będzie przedłużany automatycznie. Gdyby, w którymś z miesięcy wymagania promocji nie zostały zrealizowane, to po miesiącu, w którym zostaną one spełnione, organizator prześle kod do ponownego uruchomienia subskrypcji.

Bonus na drugi rok

Chcąc korzystać z „antywirusa” także w drugim roku od otwarcia Konta Optymalnego trzeba się wykazać nieco większą aktywnością w pierwszych miesiącach jego posiadania. Oprócz wspomnianych wyżej transakcji kartą, od marca 2019 r. do stycznia 2020 r., trzeba jeszcze zadbać o wpływ na Konto Optymalne w każdym z miesięcy od marca 2019 r. do lutego 2020 r. w wysokości min. 1.000 zł. Dzięki temu subskrypcja oprogramowania antywirusowego będzie aktywna od kwietnia 2020 r. do marca 2021 r.

Informację o przyznaniu nagrody na drugi rok, organizator przekaże do 18 marca 2020 r.

 

Otwórz Konto Optymalne i zgarnij bonus

Przydatne informacje

Dla prawidłowego zrealizowania warunków promocji trzeba dobrze znać pojęcia wpływy oraz transakcje bezgotówkowe. Zacznijmy od wpływów. W myśl regulaminu nie mogą to być przelewy z rachunków własnych uczestnika prowadzonych w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbanku czy BGŻ Optima. Niedopuszczalne są również wpłaty gotówkowe.

Co do transakcji bezgotówkowych, to możliwe są płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, także z wykorzystanie Google Pay i Apple Pay. Regulamin nie pozwala by były to operacje dokonane za pośrednictwem PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blika i im podobnych.

Darmowe Konto Optymalne

Konto Optymalne to atrakcyjny, bezwarunkowo bezpłatny rachunek z oferty banku BGŻ BNP Paribas. Bank nie pobiera również opłat za wydaną do niego kartę debetową. Pośród „podstawowych” opłat występuje w zasadzie tylko prowizja w wysokości 5 zł za każdą wypłatę z „obcych” bankomatów. Za skorzystanie z własnych urządzeń i tych należących do sieci Planet Cash bank nie pobiera opłat.

Naszym zdaniem

Promocja „Bezpiecznie z kontem” wymaga cierpliwości i regularności, ale warunki do spełnienia nie są zbyt skomplikowane. Co ważne, „potknięcie”, w którymś z miesięcy nie pozbawia prawa o ubieganie się o nagrodę w następnym okresie w trakcie pierwszego roku. Chcąc otrzymać subskrypcję na drugi rok, margines błędu jest ograniczony. Bezwzględnie trzeba pamiętać o zapewnieniu odpowiednich wpływów na Konto Optymalne w okresie od marca 2019 r. do lutego 2020 r.

 

Czytaj też: T-MUB: 3% na Koncie Oszczędnościowym i 5% moneyback

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok za założenie Konta 360° 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments