Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok za założenie Konta 360°

Oto kolejna okazja do zdobycia 200 zł za otwarcie rachunku osobistego w Banku Millennium. Wymagania są bardzo proste i ograniczają się do warunków zapewnienie bezpłatności konta i wydanej do niego karty.

 

Nowy rok zaczął się od licznych promocji, w których banki oferują premię w zamian za otwarcie w nich konta osobistego. Niedawno pisaliśmy o Zimowym bonusie w wysokości 200 zł od BGŻ BNP Paribas. Teraz czas na propozycję Banku Millennium.

Proste zasady

Promocja adresowana jest do nowych klientów. Regulamin za takich uważa osoby, które nie są posiadaczem ani dysponentem (np. jako współposiadacz, pełnomocnik, itp.) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium oraz nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt z oferty banku. O nagrodę nie mogą się ubiegać także Ci, którzy kiedyś otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach promocji.

Pozostałe osoby mogą złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową na stronie promocji do 28 stycznia 2019 r. Do 31 stycznia 2019 r. trzeba ją podpisać. Może się to odbyć w oddziale lub podczas wizyty kuriera.

Łatwe warunki

Po załatwieniu formalności trzeba pomyśleć o wypełnieniu zadań stawianych przez bank wobec uczestników promocji. Są one bardzo łatwe. W lutym trzeba aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1.000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku uczestnika promocji w Banku Millennium) i wykonać min. jedną transakcję kartą debetową lub Blikiem. Za spełnienie tych warunków bank przeleje na Konto 360° lub Konto 360° Student należące do uczestnika promocji premię w wysokości 50 zł. Stanie się to najpóźniej 18 marca 2019 r.

Chcąc zdobyć kolejny bonus – 150 zł, trzeba wykazać się aktywnością w korzystaniu z konta i karty w marcu i w kwietniu. „Aktywnością”, czyli spełniając takie same warunki jak w lutym – zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1.000 zł i wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Nagroda pojawi się na koncie do 20 maja 2019 r.

 

Otwórz Konto 360° lub Konta 360° Student

 

Warunki Konta 360°

Konto 360° (dla osób w wieku 18-26 lat oferowane jako Konto 360° Student) to podstawowy rachunek w ofercie Banku Millennium. Standardowa opłata za jego prowadzenie wynosi 8 zł miesięcznie, a za wydaną do niego kartę debetową – 7 zł. Bank nie pobierze ich pod warunkiem zapewnienia w miesiącu wpływu w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem. Spełnienie tych warunków uprawnia jednocześnie do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Łatwo zauważyć, że warunki gwarantujące brak opłat za korzystanie z karty, konta i bankomatów, są identyczne z tymi, jakie trzeba spełnić, by uzyskać nagrodę w opisywanej promocji. Dodajmy, że posiadacze Konta 360° Student nie muszą zapewniać wpływu na konto, by było ono bezpłatne. Jeśli jednak chcą zgarnąć 200-złotowy bonus, to muszą spełnić ten warunek w każdym z trzech miesięcy – w lutym, marcu i kwietniu.

Naszym zdaniem

Niezwykle atrakcyjna promocja. Po pierwsze ze względu na wysoką nagrodę – 200 zł. Po drugie z racji prostoty warunków, jakie trzeba spełnić. Na dodatek ich realizacja zwalnia z opłaty za konto, kartę i korzystanie ze wszystkich bankomatów. Dla mających wątpliwości dodamy, że Bank Millennium cyklicznie oferuje podwyższone do 2,7% w skali roku oprocentowanie konta oszczędnościowego dla kwot do 200.000 zł. W banku funkcjonuje też atrakcyjny program poleceń.

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 200 zł za założenie Konta Optymalnego

Czytaj też: T-MUB: 3% na Koncie Oszczędnościowym i 5% moneyback 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments