Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 200 zł za założenie Konta Optymalnego

Za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas można teraz otrzymać Zimowy bonus, czyli nawet 200 zł. To premia za wykazanie się umiarkowaną aktywnością w korzystaniu z nowo otwartego rachunku.

 

Regulamin pozwala na przystąpienie do promocji do 31 stycznia, ale zwlekanie z tym do ostatniej chwili jest bardzo ryzykowne. Organizator akcji zastrzegł bowiem, że rozda tylko 1.500 nagród.

Skorzystają nowi klienci

Promocje związane z założeniem rachunku adresowane są w zdecydowanej większości do nowych klientów. Tak jest i tym razem. Mogą wziąć w niej udział tylko osoby, które nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz w okresie ostatnich 24 miesięcy przed przystąpieniem do tej akcji nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku.

Od chwili połączenia z Raiffeisen Polbankiem jego klientów BGŻ BNP Paribas też traktuje jako „swoich”, więc wspomniane ograniczenie dotyczy też tych, którzy mieli w ostatnich 2 latach konto w Raiffeisen Polbanku.

Droga po nagrodę

Podstawowe działania to oczywiście przystąpienie do promocji, zaakceptowanie jej regulaminu i złożenie wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową. Trzeba to zrobić do 31 stycznia 2019 r. na stronie promocji. Umowa musi zostać podpisana najpóźniej 15 lutego 2019 r.

Premia w tej promocji to w sumie 200 zł. Będzie ona wypłacona w częściach, po 100 zł każda, po spełnieniu warunków wymaganych przez bank na dwóch etapach akcji. Pierwszy sprowadza się do założenia konta i wykonania w lutym kilku operacji – zalogowania się do aplikacji mobilnej GOmobile, wykonania minimum jednego przelewu w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz zrealizowania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł.

Zadania z drugiego etapu trzeba wykonać w marcu i kwietniu. W każdym z tych miesięcy bank wymaga zapewnienia wpływu na Konto Optymalne w wysokości min. 1 000 zł oraz dokonania operacji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł.

 

Otwórz Konto Optymalne i zgarnij 200 zł Zimowego Bonusu

 

Istotne szczegóły

W tej akcji jest kilka istotnych szczegółów, których pominięcie, pozbawi prawa do otrzymania nagrody.

Po pierwsze – wpływy na konto. Regulamin promocji nie dopuszcza, by były to przelewy z rachunków własnych uczestnika prowadzonych w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbanku czy BGŻ Optima a także wpłaty gotówkowe.

Po drugie – transakcje kartą. Można je realizować w sklepach stacjonarnych i internetowych. Niedopuszczalne są operacje zasilające portmonetki elektroniczne, opłaty u brokerów ubezpieczeniowych, wydatki w kasynach i kilku innych miejscach o podobnym charakterze. Pełny katalog zakazanych punktów znajduje się w załączniku do regulaminu.

Po trzecie – wypłata nagrody. Po spełnieniu warunków pierwszego etapu, uczestnik promocji otrzyma do 15 marca 2019 r. informację o tym fakcie na adres e-mail wskazany podczas przystępowania do akcji. W e-mailu będzie link, z którego trzeba skorzystać i podać do 26 marca 2019 r. numeru konta, na które ma być przelana nagroda. Kto tego nie zrobi, nie otrzyma premii. Powinna się ona znaleźć na wskazanym rachunku do 31 marca 2019 r.

Dodajmy, że informacja o spełnieniu wymagań drugiego etapu promocji winna trafić do jej uczestnika do 17 maja 2019 r., a sama nagroda – do 31 maja 2019 r.

Atrakcyjne Konto Optymalne

Konto Optymalne, jak i wydawana do niego karta debetowa, są zupełnie darmowe. Za wypłatę z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash nie jest pobierana opłata. Korzystanie z innych urządzeń kosztuje każdorazowo 5 zł.

Naszym zdaniem

„Zimowy bonus” to prosta i atrakcyjna akcja. Spełnienie jej warunków nikomu nie powinno przysporzyć kłopotów. Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą czy zapewnienie wpływów na rachunek to typowe operacje bankowe. Zauważmy, że bank nie oczekuje, by przelane na konto pieniądze pozostawały na nim przez określony czas. Spokojnie można je „zawrócić”, nawet po jednym dniu, na swój rachunek „podstawowy” w innym banku.

Udział w tej promocji jest więc sposobem na łatwe i przyjemne zarobienie 200 zł, które w całości są do dyspozycji uczestnika akcji, gdyż nagrody nie podlegają opodatkowaniu.

 

Sprawdź też: Ranking lokat bankowych

Sprawdź też: Ranking kredytów gotówkowych

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments