Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

T-MUB: 3% na Koncie Oszczędnościowym i 5% moneyback

T-Mobile Usługi Bankowe zachęca do skorzystania ze swoich usług na dwa sposoby – proponuje atrakcyjne 3% w skali roku dla kwot do 50.000 zł na Koncie Oszczędnościowym oraz 5% zwrotu wydatków kartą lub Blikiem. W zależności od wybranego wariantu konta osobistego, maksymalny zwrot może wynieść 180 zł lub 300 zł rocznie.

 

Podwyższone do 3% w skali roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego przysługuje tylko nowym klientom T-Mobile Usługi Bankowe. Za takowych bank uważa osoby, które nie miały w nim żadnego konta osobistego w okresie od 1 kwietnia 2017 r. do 31 grudnia 2018 r.

Tym, którzy założą do 31 marca 2019 r. jeden z rachunków osobistych – Konto Freemium lub Konto Premium (o różnicach między nimi za chwilę), a następnie otworzą Konto Oszczędnościowe, bank będzie naliczał przez 92 dni podwyższone oprocentowanie złożonych na nim środków, licząc od dnia jego otwarcia. Trzeba wiedzieć, że maksymalna kwota, dla której obowiązuje promocyjne oprocentowanie to 50.000 zł.

Dla wyższych kwot lub po zakończeniu promocji, oprocentowanie wynosi 1,5% (pod warunkiem, że na konto osobiste klienta wpływa wynagrodzenie, emerytura, renta lub stypendium z uczelni wyższej) albo 1,05%, gdy ten warunek nie jest spełniony.

Zwrot części wydatków

Zakładając konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe warto wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na zasięganie przez bank informacji o zobowiązaniach w BIK, BIG i innych rejestrach. Pozwoli to korzystać ze zwrotu 5% wydatków dokonywanych kartą debetową lub Blikiem.

Moneyback w tej wysokości przysługuje za transakcje we wszystkich placówkach stacjonarnych i internetowych z wyjątkiem tych, które posiadają „złe” kody identyfikacyjne. Ich wykaz znajduje się w regulaminie promocji. Chodzi m.in. o kasyna i zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerów ubezpieczeniowych czy niesklasyfikowane usługi świadczone przez podmioty spoza Polski.

Zwrot części wydatków standardowo można otrzymywać przez 6 miesięcy. Istnieje jednak możliwość sprawienia, by moneyback był naliczany także w kolejnych miesiącach. Wystarczy stać się posiadaczem jednego z produktów kredytowych T-Mobile Usługi Bankowe. Nie ma znaczenia czy będzie to karta kredytowa, limit w koncie czy kredyt.

Minimalna miesięczna wysokość moneybacku dla posiadacza Konta Freemium to 10 zł (trzeba więc wydać kartą co najmniej 200 zł), a maksymalna 15 zł (w skali roku 180 zł). W przypadku Konta Premium – minimalna i maksymalna kwota zwrotu w miesiącu to 25 zł. Trzeba więc wydać kartą min. 500 zł, a maksymalny zysk w roku może wynieść 300 zł.

Konto Freemium kontra Konto Premium

Konto Freemium prowadzone jest za darmo. Bank nie pobiera opłat za 3 pierwsze wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Każda kolejna kosztuje 6 zł. Koszt miesięcznej obsługi karty debetowej to 6 zł, ale można sprowadzić go do zera, wykonując nią w miesiącu transakcje na kwotę min. 200 zł. Zauważmy, że to minimalna kwota wymagana do uzyskania moneybacku.

ZAŁÓŻ KONTO FREEMIUM

 

Konto Premium standardowo kosztuje 18,90 zł. Bank nie pobierze tej opłaty, jeśli jego posiadacz wyda w danym miesiącu kartą debetową min. 500 zł. Przypomnijmy, że to zarazem minimalna i maksymalna kwota uprawniająca do uzyskania zwrotu części wydatków. Od właścicieli Konta Premium bank nie pobiera opłat miesięcznych za korzystanie z karty oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Naszym zdaniem

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe to ciekawa propozycja połączenia dwóch bonusów – podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym i 5% moneybacku za transakcje dokonane kartą lub Blikiem. Co prawda promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 50.000 zł i tylko przez 3 miesiące, a moneyback ma dolną i górną granicę, to jednak warto sięgnąć po te premie.

Warto też wiedzieć, że klienci T-Mobile Usługi Bankowe mają dostęp do bonusów za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile i Heyah i preferencyjnych warunków abonamentu w sieci T-Mobile. Mogą też korzystać z nowoczesnych metod płatności – Apple Pay, Google Pay czy Blik, z którymi często wiążą się szybkie i atrakcyjne promocje.

 

Sprawdź też: Ranking lokat bankowych

Sprawdź też: Ranking kredytów gotówkowych

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments