Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: do 150 zł dla obecnych klientów

Alior Bank postanowił docenić swoich klientów. Proponuje im wzięcie udziału w jednej z promocji w ramach akcji „Alior płaci”. Szczegółowe informacje o tym, co i do kiedy należy zrobić przesyłane będą drogą elektroniczną do osób, które wyraziły zgodę na kontakt ze strony banku w celach marketingowych.

 

Najniższą nagrodę – 50 zł, można otrzymać za płatności kartą debetową. Do zdobycia 100 zł niezbędne jest, by na konto w Alior Banku wpływało wynagrodzenie uczestnika promocji. Z kolei 150 zł mogą otrzymać aktywni posiadacze kart kredytowych. Wszystkie nagrody będą miały postać e-kuponu do wykorzystania na portalu Allegro.pl.

50 zł za transakcje kartą debetową

Jak wspomnieliśmy na wstępie, szczegółowe informacje o tym ile transakcji, na jaką kwotę i do kiedy trzeba wykonać, by otrzymać nagrodę, każdy klient otrzyma indywidualnie w korespondencji elektronicznej (sms, e-mail, wiadomość w bankowości internetowej). Bank może ją wysłać w okresie trwania promocji, czyli do 30 września br. Czas na spełnienie warunków to dwa miesiące liczone od daty otrzymania wiadomości z banku.

Koniecznie trzeba pamiętać, że do spełnienia warunków nie będą zaliczane płatności dokonane w miejscach o „zakazanych” kodach MCC. Są wśród nich m.in. kasyna gier, firmy transportowe, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, placówki umożliwiające dokonywanie przekazów pieniężnych i płatności rachunków. Szczegóły opisane są w regulaminie.

100 zł za wynagrodzenie

Klient Alior Banku może być też zaproszony do promocji, w której do zdobycia jest 100 zł. Dla otrzymania nagrody konieczne jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Regulamin definiuje to pojęcie następująco: „wpływ środków na rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy, który posiada charakter wynagrodzenia, renty, emerytury lub innego stałego, systematycznego dochodu”.

Wpływ taki musi być zapewniony przez minimum dwa miesiące, a uczestnik ma cztery miesiące (od chwili otrzymania zaproszenia do udziału w promocji) na jego spełnienie.

150 zł dla posiadaczy karty kredytowej

Trzecia promocja adresowana jest do posiadaczy kart kredytowych Alior Banku. Zasada udziału jest identyczna jak w przypadku karty debetowej. Jedyna różnica to konieczność spełnienia warunków określonych w wiadomości z banku przy użyciu karty kredytowej. Na spełnienie warunków bank daje trzy miesiące. Gdyby, w którymś z nich nie zostały wykonane wytyczne z wiadomości, to klient otrzyma nagrodę pocieszenia w wysokości 50 zł. Szczegóły zostały opisane w regulaminie.

Posiadacze kart kredytowych Mastercard TU i TAM, którzy założyli je po 5 czerwca br. powinni wiedzieć, że płacąc nimi do końca roku minimum 100 zł w miesiącu za paliwo na dowolnej stacji paliw, przysługuje im zwrot 5% zapłaconej kwoty, maksimum 25 zł miesięcznie. Dodatkowo do końca roku nie zapłacą opłaty miesięcznej za kartę.

Naszym zdaniem

Intrygująca promocja, nieco tajemnicza. Wszak nikt nie wie – dopóki nie otrzyma zaproszenia z banku – co miałby zrobić, by otrzymać nagrodę. Na dodatek nie wiadomo, czy wszyscy będą mieli takie same warunki do spełnienia (albo podobne) i jakimi kryteriami kierował się bank stawiając przed konkretnymi osobami takie, a nie inne wyzwania.

Przy okazji informujemy, że trwa wiele innych promocji Alior Banku. W jednej można zdobyć nagrody za polecenie Google Pay znajomym, którzy nigdy nie korzystali z tej aplikacji (maksymalnie można zgarnąć 400 zł), a w innej – Pożyczka dla Duetów, bank dorzuca gratis dwa bilety do kina.

 

Czytaj też: Getin Bank: 3% na Koncie Oszczędnościowym na nowe środki do 200.000 zł

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 100 zł na korzystanie z aplikacji Apple Pay

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments