Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 3% na Koncie Oszczędnościowym na nowe środki do 200.000 zł

Getin Bank proponuje aż 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci. Na dodatek, górny limit to aż 200.000 zł. Szkoda tylko, że tak wysokie oprocentowanie uzyskamy dla nowych środków i będzie ono obowiązywało tylko przez 3 miesiące.

Zasada udziału w promocji, opisanej na specjalnej stronie, jest bardzo prosta. Trzeba być posiadaczem dwóch kont w Getin Banku – konta osobistego i najzwyklejszego konta oszczędnościowego (nie może to być „celowe” konto oszczędnościowe, Konto Skarbonka, ani konta uczestniczące w promocji Family Saver). Niezbędne jest też wyrażenie zgód marketingowych – na przesyłanie informacji drogą telefoniczną, elektroniczną lub w postaci sms-ów. Kto jeszcze nie spełnia któregoś z warunków, może się z niego wywiązać w trakcie promocji, czyli do 31 lipca br.

Aż 3% do 200.000 zł

Kolejny krok to przekazanie na rachunek nowych środków. Zgodnie z regulaminem, pod tym pojęciem rozumiane są środki będące nadwyżką ponad stan salda danego klienta w dniu 6 czerwca br. 3% w skali roku będzie obowiązywało przez 3 miesiące (licząc od daty wpływu pierwszych środków spełniających powyższy warunek) do kwoty 200.000 zł.

W regulaminie jest drobny „haczyk” dotyczący dotychczasowych klientów banku. Otóż, z udziału w tej promocji wykluczone są osoby biorące udział w poprzednich edycjach promocji „Na nowe środki”, którym okres promocyjny zakończył się lub zakończy między 11 czerwca a 31 lipca br.

Otwórz Konto Oszczędnościowe

Bezpłatne Konto Proste Zasady

Do udziału w promocji niezbędne jest posiadanie rachunku bankowego. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, ale nie musi. Dla uniknięcia tej opłaty wystarczy dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub opcją BLIK). Karta debetowa jest zupełnie bezpłatna. Nic nie kosztuje jej wydanie i prowadzenie, ani wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Naszym zdaniem

Jeśli ktoś ma gotówkę i chciałby ją ulokować na bardzo atrakcyjny procent, na dodatek nie tracąc przy tym dostępu do pieniędzy i mając możliwość dopłacania środków, to jest to promocja warta uwagi. Konto można założyć przez internet, a sprawienie, by całe przedsięwzięcie było bezpłatne jest banalnie proste.

Warto też wiedzieć, że w Getin Banku nadal można „zarobić” na Koncie Oszczędnościowym 3,5% w skali roku przez 12 miesięcy do kwoty 10.000 zł. W zamian za tak wysokie oprocentowanie bank wymaga, by co miesiąc na Konto Proste Zasady wpływało wynagrodzenie w min. wysokości 1.500 zł. Regulamin promocji jest tak skonstruowany, że wystarczy przelew z innego banku.

Czytaj też: Getin Bank: 100 zł i 2 bilety do kina za założenia Konta Proste Zasady

Czytaj też: Citibank: 300 zł i 20% rabatu na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments