Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 300 zł i 20% rabatu na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority

W najnowszej promocji, Citibank skrócił do dwóch miesięcy konieczność spełniania warunków (dość prostych) i oferuje dwie nagrody – bon o wartości 300 zł oraz 20% rabatu na zakupy w sklepach DUKA.

 

Podstawowy warunek, by wziąć udział w tej promocji, to nieposiadanie w Citibanku rachunku osobistego czy konta oszczędnościowego od 31 grudnia 2016 r. Z walki o nagrody wyklucza także bycie pełnomocnikiem do któregoś z wymienionych produktów. Natomiast w udziale w promocji nie przeszkadza posiadanie innych produktów w Citibanku, np. karty kredytowej.

Gdzie i jak wnioskować o konto Citi Priority?

Przede wszystkim, do 30 czerwca 2018 r. trzeba złożyć wniosek o założenie konta Citi Priority na specjalnej stronie promocji. Uwaga, bank ograniczył pulę promocyjnych wniosków do 1.000 sztuk (jeden tysiąc), więc jeśli komuś zależy na nagrodzie, to nie powinien zwlekać. Po wypełnieniu formularza do wnioskodawcy zadzwoni konsultant Citibanku i przeprowadzi dalsze czynności niezbędne do otwarcia rachunku.

Wniosek o otwarcie konta można złożyć także w oddziale banku oraz podczas rozmowy z doradcą z bankowej infolinii. Podpisanie umowy o prowadzenie konta Citi Priority musi nastąpić najpóźniej do 31 lipca br.

Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody?

Trzeba wypełnić trzy warunki. Po pierwsze, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa rachunku osobistego, trzeba zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

Po drugie, w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po tym, w którym podpisano umowę rachunku osobistego, trzeba wykonać minimum po dwie transakcje bezgotówkowe. W każdym miesiącu ich suma musi przekroczyć 300 zł i nie mogą to być transakcje w internecie. Do spełnienia warunku zaliczane są jedynie płatności w stacjonarnych placówkach handlowo-usługowych.

Trzecia rzecz, to utrzymanie w Citibanku średniomiesięcznego salda w wysokości 30.000 zł lub zasilenie założonego konta Citi Priority kwotą minimum 5.000 zł (może to być jeden przelew lub kilka). Jeden z tych warunków trzeba spełnić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Regulamin nie mówi, że przelane na konto Citi Priority środki muszą pochodzić z jakiegoś specjalnego „źródła”. Można więc spokojnie dokonać przelewu z własnego rachunku w innym banku.

Vouchery czekają

W następnym miesiącu po spełnieniu wspomnianych warunków, bank przekaże nagrody w wiadomości w bankowości elektronicznej Citibank Online. Będzie to voucher o wartości 300 zł na zakup dowolnych produktów w sklepach DUKA oraz kod rabatowy uprawniający do otrzymania 20% rabatu na nieprzecenione towary w sklepach stacjonarnych i podczas zakupów on-line.

Kod rabatowy można wykorzystać tylko do 31 sierpnia 2018 r. Voucher będzie ważny do 31 grudnia 2018 r. Można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania całej kwoty.

Szczegóły promocji opisane są w regulaminie.

Złóż wniosek i załóż konto Citi Priority

Konto Citi Priority

Warunkiem bezpłatności Konta Citi Priority jest zasilanie go w każdym miesiącu wpływem wynagrodzenia lub dowolną liczbą przelewów z innych źródeł na kwotę minimum 5.000 zł. Trzeba też posiadać w Citibanku dowolny produkt kredytowy, np. kartę kredytową. Druga możliwość „pozbycia się” opłaty, to utrzymanie średniego salda środków w Citibanku (na koncie osobistym lub oszczędnościowym, na lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach) w wysokości 30.000 zł.

Dopilnowanie spełnienia, któregoś z warunków jest bardzo istotne, gdyż w przeciwnym razie bank zainkasuje opłatę w wysokości aż 30 zł. Dodajmy jeszcze, że prowadzenie karty debetowej do konta Citi Priority i wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe.

Naszym zdaniem

Kolejna promocja z gatunku „jak założysz konto, poznasz naszą bankowość elektroniczną i przelejesz do nas nieco pieniędzy, to my damy ci nagrodę”. Jeżeli weźmiemy pod uwagę wymagania pozwalające uniknąć miesięcznej opłaty za rachunek, to opisywana akcja traci na atrakcyjności. No chyba, że utrzymywanie średniomiesięcznego salda w kwocie 30 000 zł lub zapewnienie regularnych wpływów na poziomie 5 000 zł i posiadanie produktu kredytowego w Citibanku nie stanowi dla Was problemu.

 

Czytaj też: Idea Bank: 3,00% w skali roku na Koncie Zośka Pro

Czytaj też: Alior Bank: 2,70% w skali roku na Koncie Mocno Oszczędnościowym

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments