Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Idea Bank: 3,00% w skali roku na Koncie Zośka Pro

Nawet 3,00% w skali roku mogą zyskać posiadacze Konta Idealnego w Idea Banku, którzy zdecydują się odkładać środki na Rachunku Oszczędnościowym ZOŚKA PRO. Od nich samych zależy, jak wysoko będą oprocentowane zdeponowane na koncie pieniądze.

 

Rachunek Oszczędnościowy Konto ZOŚKA PRO to produkt, którego oprocentowanie uzależnione jest od wysokości środków znajdujących się na koncie osobistym. Każdego dnia bank sprawdza wysokość kwot na obu rachunkach.

„Współpracuj” z ZOŚKA PRO

Do promocji można przystąpić do chwili jej odwołania (nie krócej niż do 25 maja 2018 r.), a podwyższone oprocentowanie – oczywiście po spełnieniu warunków – będzie obowiązywało do 31 lipca 2018 r. Jeśli na Koncie ZOŚKA PRO znajduje się do 10-krotności środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, to ZOŚKA PRO naliczy oprocentowanie równe 3,00% w skali roku. Rachunek zakładany i prowadzony jest bezpłatnie. Odsetki ustalane są na koniec każdego dnia kalendarzowego.

Gdyby na koncie oszczędnościowym znalazło się więcej środków, to oprocentowanie nadwyżki wyniesie tylko 1,85% w skali roku. Identyczne oprocentowanie będzie w przypadku, gdybyśmy nie otworzyli wraz z Rachunkiem Oszczędnościowym ZOŚKA PRO konta osobistego.

Szczegółowe zasady promocji opisane są w regulaminie.

 

Załóż Konto Idealne i Rachunek ZOŚKA PRO

Przyjazne Konto Idealne

Konto Idealne jest zakładane i prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Nie ma też opłat tytułem wyrobienia i korzystania z karty debetowej. Nic nie kosztują również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bezpłatnie można też korzystać z dostępnej w coraz większej liczbie miast usługi mobilnego wpłatomatu. Istotnymi atutami konta Idea Banku są również dwa bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.

Naszym zdaniem

Warto „zaprzyjaźnić się” z ZOŚKĄ PRO. „Współpraca” z kontem nie jest obwarowana trudnymi do spełnienia warunkami , a nawet niewielkie kwoty odłożone na rachunku mogą przynieść wymierne korzyści. Warto pamiętać, by nie przekroczyć 10-krotności salda na Koncie Idealnym i tym samym cieszyć się oprocentowaniem 3,00% w skali roku.

 

Czytaj też: Nest Bank: 3% na koncie oszczędnościowym i dodatkowe promocje

Czytaj też: Bank Millennium: 150 zł do Zalando.pl za założenie Konta 360°

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments