Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 150 zł do Zalando.pl za założenie Konta 360°

Ruszyła właśnie promocja w Banku Millennium, w której założenie Konta 360° („zwykłego” lub Student) nagradzane jest kartą upominkową o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando.pl.

 

Kolejne promocje z podwyższonym oprocentowaniem lokat dla nowych klientów lub nowych środków, chyba szybko znudziły klientów i przestały przynosić efekty. Banki wymyślają coraz oryginalniejsze propozycje, aby wzbudzić zainteresowanie np. oferta BGŻ BNP Paribas, która nagradza założenie Konta Optymalnego karnetem do placówek współpracujących z OK System. Bank Millennium postanowił wyróżnić się z tłumu proponując bon na zakupy odzieżowe.

Kto nie otrzyma nagrody

Adresatami promocji są osoby, które przed dniem jej rozpoczęcia (10 kwietnia 2018 r.) nie miały absolutnie nic wspólnego z Bankiem Millennium. Oznacza to, że nie mogły mieć w banku żadnego produktu (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata, karta przedpłacona, jednostki uczestnictwa Millennium TFI, itp.) oraz być stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem.

Osoby te nie mogły być także uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium (np. jako współposiadacz, pełnomocnik, kurator, opiekun). Z promocji wykluczeni są także byli klienci banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student.

Warunki udziału w promocji

Zdobycie nagrody wymaga oczywiście spełniania warunków przewidzianych przez organizatora promocji. Oto one:

  • złożenie na stronie promocji do 20 maja 2018 r. wniosku o otwarcie Konta 360°,
  • zawarcie umowy wspomnianego rachunku najpóźniej do 27 maja 2018 r.,
  • zasilenie nowo otwartego konta w czerwcu i w lipcu 2018 r. tak, by łączna kwota wpływów w każdym ze wspomnianych miesięcy wyniosła min. 1.000 zł,
  • wykonanie w każdym ze wspomnianych miesięcy co najmniej jednej transakcji kartą płatniczą wydaną do otwartego konta lub przy użyciu usługi BLIK.

Ruszaj na zakupy w Zalando.pl

Spełnienie łącznie wszystkich wymienionych warunków sprawi, że 21 sierpnia 2018 r. bank przekaże uczestnikowi promocji informację (w postaci wiadomosci sms na podany do kontaktów z bankiem numer telefonu komórkowego) o przyznaniu nagrody. Będzie ona zawierała także ważny bezterminowo kod umożliwiający wydanie 150 zł na zakupy w sklepie internetowym Zalando.pl.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Bezpłatne Konto 360°

Konto 360° prowadzone jest bezpłatnie. Bank nie pobiera także żadnych opłat za kartę debetową i wypłaty ze wszystkich bankomatów pod warunkiem, że na rachunek wpłynie w danym miesiącu kwota min. 1.000 zł (z tego warunku zwolnieni są posiadacze Konta 360° Student) oraz wykonana zostanie przynajmniej jedna operacja kartą płatniczą lub BLIKIEM.

Darmowe są także przelewy krajowe w złotówkach wykonane w bankowości elektronicznej , zlecenia stałe i polecenie zapłaty, a także korzystanie z wpłatomatów. Gdyby ktoś nie spełnił tych naprawdę powyższych warunków, to bank pobierze za dany miesiąc opłatę 8 zł za prowadzenie konta i 7 zł za kartę debetową.

ZAŁÓŻ KONTO 360°

Naszym zdaniem

Promocja zdecydowanie warta rozpatrzenia. Nie dość, że za spełnienie prostych warunków można zyskać gotówkę na odświeżenie swojej kolekcji odzieżowej, to jeszcze do 12 maja br. można założyć Konto Oszczędnościowe Profit, na którym przez trzy miesiące pieniądze będą oprocentowane stawką 2,7% w skali roku. W ustaleniu ile możecie na tym zarobić, pomoże wam nasz kalkulator lokat. Powodzenia!

 

Czytaj też: Citibank: do 600 zł za założenie Konta Citi Priority

Czytaj też: Citibank: 300 zł do sklepów morele.net za kartę Citi Simplicity

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments