Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: trenuj za darmo z Kontem Optymalnym

Po świętach zapewne wiele osób zmaga się z dodatkowym balastem. W rozwiązanie tego problemu świetnie wpisuje się II edycja promocji „W formie z kontem” w banku BGŻ BNP Paribas. Można w niej wygrać karnet na darmowe treningi przez 12 miesięcy.

 

I edycja tej promocji zakończyła się wielkim sukcesem. Pula 1.500 zgłoszeń została wyczerpana w ciągu kilku dni. Teraz może być podobnie. Do wygrania jest identyczna liczba nagród i choć promocja trwa do 25 kwietnia bieżącego roku to nie ma co czekać.

Konto Optymalne sprzyja dobrej formie

Z udziału w promocji wykluczeni są niestety posiadacze konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas oraz ci, którzy mieli je w tym banku (ani w BGŻ i BNP Paribas przed ich połączeniem), w ciągu ostatnich 36 miesięcy. O nagrody mogą jednak „zawalczyć” klienci BGŻ Optima, bo ta część działalności banku rządzi się nieco innymi zasadami.

Wystarczy założyć Konto Optymalne i aktywnie z niego korzystać, by otrzymać karnety elektroniczne OK System. Będą one sukcesywnie przyznawane w formie elektronicznej na każdy kolejny miesiąc przez kolejnych 12 miesięcy, czyli od 1 czerwca 2018 r. do 31 maja 2019 r. Karnet uprawnia do korzystania dwa razy w tygodniu z ok. 3.500 punktów współpracujących z OK System. Miesięczny karnet ma wartość 63 zł, czyli w ciągu roku można zaoszczędzić 756 zł. Odbudowane zdrowie i kondycja – bezcenne!

Komu karnet, komu?

Warunki udziału w promocji są stosunkowo proste. Wystarczy:

  • zarejestrowanie się na stronie promocji do 25 kwietnia 2018 r. Przypominamy, że do dyspozycji jest tylko 1.500 zgłoszeń, więc ich pula może zostać wyczerpana wcześniej
  • założenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i jego pełna aktywacja do 10 maja br.
  • aktywne korzystanie z konta i karty od maja 2018 r. do marca 2019 r. W każdym z miesięcy w tym okresie trzeba spełnić kilka warunków.
    • Po pierwsze zapewnić wpływ na założone Konto Optymalne o łącznej wartości min. 1.000 zł.
    • Po drugie, wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do Konta Optymalnego na kwotę min. 200 zł.
    • I ostatnia rzecz – wykonanie min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej Go Mobile. Za każdy miesiąc, w którym właściciel Konta Optymalnego spełni łącznie te trzy warunki, otrzyma on wspomniany karnet OK System.

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE

Uwaga, ważne

Osoby, które nie posiadają swojego konta w systemie OK System będą musiały się w nim zarejestrować (najpóźniej do 27 maja 2018 r.), by móc wgrać kod promocyjny otrzymany po założeniu konta. Przy okazji można zapoznać się z siecią placówek współpracujących z OK System.

Dla ułatwienia decyzji podpowiadamy, jak spełnić warunki uprawniające do otrzymania nagrody. Pieniądze można przelać ze swojego rachunku w innym banku i odesłać je zaraz po wpłynięciu na Konto Optymalne przy pomocy aplikacji mobilnej Go mobile, pamiętając o pozostawieniu kwoty ok. 250 zł na wydatki kartą (lepiej zostawić nieco więcej, bo trudno jest idealnie trafić z wydatkami i zapłacić dokładnie 200 zł).

Wykaz placówek współpracujących z OK System znajdziecie tutaj.

A tu przeczytacie regulamin promocji.

Konto Optymalne nic nie kosztuje

Za prowadzenie Konta Optymalnego, wydaną do niego kartę debetową oraz za wypłaty z własnych bankomatów i tych należących do sieci Planet Cash, bank nie pobiera żadnych opłat. Trzeba jedynie uważać na wypłata z obcych bankomatów, bo to uszczupli nasze konto o 5 zł.

Naszym zdaniem

Gdy startowała I edycja promocji „W formie z kontem” w banku BGŻ BNP Paribas zachęcaliśmy do pośpiechu, przewidując, że pula nagród może się szybko wyczerpać. I tym razem ponawiamy ten apel. Lato zbliża się nieubłaganie, a każdy dodatkowy trening to krok do wymarzonej formy.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit na nowe środki

Czytaj też: BZ WBK: do 150 zł za udział w programie „Polecam mój bank”

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments