Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nest Bank: 3% na koncie oszczędnościowym i dodatkowe promocje

Przywiązanie do tradycji i stabilności nie muszą oznaczać odwracania się od nowoczesności – przekonuje Nest Bank i proponując założenie konta osobistego przez wideo rozmowę. Tym, którzy tego dokonają, oferuje aż 3,00% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Nest Oszczędności.

 

Polskie banki należą do prekursorów we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w świecie finansów. Dość wspomnieć o połączeniu sił kilku instytucji finansowych i stworzeniu systemu BLIK, do którego przystępuje coraz więcej banków. Od pewnego czasu rozwijana jest możliwość kontaktów z bankiem przez wideo rozmowy, co bardzo ułatwia załatwienie wielu spraw osobom przebywającym poza granicami Polski.

Nest Bank postanowił promować korzystanie ze swoich usług właśnie przez wideo rozmowę i tych, którzy się na to zdecydują, kusi wysokim oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym wynoszącym aż 3,00% w skali roku.

Pokaż dowód – podwyższymy oprocentowanie

Procedura zakładania konta osobistego jest niezwykle prosta. Wystarczy wejść na stronę promocji, wybrać opcję wideoweryfikacji, pokazać konsultantowi dowód osobisty i wypełnić wniosek on-line, zaznaczając wymagane zgody.

Oczywiście można też wybrać „tradycyjną” procedurę weryfikacji, czyli dokonanie przelewu 1 zł ze swojego konta w innym banku, spotkanie z kurierem lub wizytę w oddziale, ale tylko wideoweryfikacja uprawnia do uzyskania 3,00% w skali roku na koncie oszczędnościowym Nest Oszczędności. Można je założyć w trakcie wnioskowania o konto osobiste lub samodzielnie, w bankowości internetowej, w ciągu 30 dni od założenia konta osobistego.

 

Skorzystaj z wideoweryfikacji i załóż konto osobiste w 5 minut

 

Nie spiesz się – zyskasz więcej

Promocja trwa do 7 maja, ale akurat w tym przypadku pośpiech nie jest wskazany. Czas obowiązywania podwyższonego oprocentowania zależy bowiem od dnia założenia konta oszczędnościowego. Jeśli zrobimy to w kwietniu, to promocyjne oprocentowanie będzie „działało” tylko do końca czerwca, a więc przez nieco ponad 2 miesiące.

Lepiej więc poczekać do pierwszych dni maja (wcześniej należy „na spokojnie” założyć konto osobiste) i wówczas 3,00% na koncie oszczędnościowym będzie obowiązywało do końca lipca br., czyli przez 3 miesiące. Założenie konta oszczędnościowego w dniach 1 – 7 czerwca będzie oznaczało korzystne oprocentowanie do końca sierpnia, czyli też przez 3 miesiące.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Promocyjne oprocentowanie wyższych kwot

Promocyjne oprocentowanie 3,00% obowiązuje jedynie do kwoty 10.000 zł. Można jednak skorzystać z innych promocji w Nest Banku. „Standardowo” nowi klienci zakładający konto oszczędnościowe otrzymują od banku 2,25% (do kwoty 50.000 zł) w skali roku do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Powyżej 50.000 zł środki oprocentowane są na 2,00% w skali roku.

Ile dokładnie zyskasz, wykorzystując maksymalnie możliwości jakie daje Nest Bank, przekonasz się korzystając z naszego kalkulatora lokat. Narzędzie to uświadomi ci też niestety, ile oddasz państwu w formie podatku Belki.

Nest Lokata Witaj

Warto też wiedzieć, że Nest Bank proponuje swoim nowym klientom trzymiesięczną lokatę, oprocentowaną na 4% w skali roku do kwoty 10.000 zł. Można ją założyć w bankowości internetowej w ciągu 30 dni od dnia otwarcia rachunku osobistego i uzyskanie tak wysokiego oprocentowania nie wiąże się ze spełnieniem żadnych dodatkowych warunków!

Pojawią się one tylko wtedy, gdy zechcemy, by pieniądze pracowały na tak wysoki procent przez pół roku. Wówczas bank wymaga, by w ciągu dwóch pierwszych miesięcy trwania lokaty na konto osobiste w Nest Banku zaczęło wpływać wynagrodzenie (m.in. 2.500 zł) lub na konto BIZnest Konto wpłynęły środki związane z działalnością gospodarczą w kwocie min. 6.000 zł. Musi być też wykonany przelew do ZUS lub urzędu skarbowego.

Bezpłatne konto osobiste

Konto osobiste w Nest Banku jest zakładane i prowadzone za darmo. Nic nie kosztuje także wydanie i korzystanie z karty debetowej. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz pobranie gotówki w punktach oznaczonych logo Cashback. Opłaty nie są pobierane także za korzystanie z wpłatomatów należących do sieci Euronet i za wpłatę pieniędzy na konto osobiste w placówkach Nest Banku. Korzystając z podstawowych usług banku zapłacimy jedynie za przelew natychmiastowy, który kosztuje 1 zł.

Naszym zdaniem

Nest Bank wymyślił ciekawy sposób na promowanie usług bankowych realizowanych w formie wideo połączenia. Stawka 3,00% w skali roku na koncie oszczędnościowym to dobry wynik i zapewne skuteczny „wabik” na klienta. Szkoda tylko, że graniczna kwota to tylko 10.000 zł i podwyższone oprocentowanie obowiązuje jedynie przez 3 miesiące.

No, ale jest jeszcze atrakcyjna „standardowa” oferta konta oszczędnościowego dla nowych klientów i ciekawy program oszczędnościowy Nest Rodzinne Oszczędności, w którym oprocentowanie zgromadzonych środków uzależnione jest od okresu oszczędzania i liczby posiadanych dzieci. Jakby było mało bank w ramach programu co roku wypłaca specjalną premię.

 

Czytaj też: Raiffeisen Polbank: 3% na Wymarzonej Lokacie

Czytaj też: Bank Millennium: 3% na lokacie urodzinowej

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments