Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 100 zł i 2 bilety do kina za założenia Konta Proste Zasady

Getin Bank przygotował bardzo atrakcyjny pakiet promocyjny związany z założeniem i polecaniem Konta Proste Zasady. Można zarobić kilkaset zł, zgarnąć dwa bilety do kina i cieszyć się bardzo wysokim oprocentowaniem konta oszczędnościowego.

 

Promocja jest adresowana wyłącznie do nowych klientów. W regulaminie zapisano, że pod tym pojęciem rozumiane są osoby, które nie miały konta osobistego w Getin Banku od 1 maja 2017 r. do 4 czerwca 2018 r. Posiadanie innych produktów bankowych nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Chętni do założenia Konta Proste Zasady muszą zarejestrować się na specjalnej stronie promocji i korzystając z wygenerowanego linku złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową. Oczywiście należy też wyrazić zgody marketingowe. Trzeba to zrobić do 2 lipca br., przy czym samo podpisanie umowy prowadzenia rachunku i dedykowanej do niego karty, może nastąpić do 17 lipca 2018 r.

Nagrody – dwa proste warunki

Formalności to zaledwie pierwszy krok ku nagrodom. Kolejnym jest spełnienie dwóch, dość prostych, warunków. Po pierwsze, na otwarte właśnie konto musi wpłynąć w lipcu i w sierpniu po minimum 100 zł (może to być suma kilku przelewów). Po drugie, w każdym ze wspomnianych miesięcy trzeba wykonać minimum 5 płatności otrzymaną kartą debetową oraz minimum jedną transakcję funkcją BLIK. Ich łączna wartość w każdym miesiącu musi przekroczyć 150 zł.

Do 8 października 2018 r. osoby, które spełnią wszystkie warunki promocji, otrzymają e-mail z informacją o przyznaniu nagrody i linkiem do formularza, w którym trzeba będzie uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii. Trzeba pamiętać, że link będzie aktywny tylko 7 dni, a po tym terminie nagroda przepadnie.

Dodatkowe bonusy – kasa i bilety

Równolegle do opisanej promocji funkcjonuje Program Poleceń. Za każdego znajomego, który jako nowy klient założy Konto Proste Zasady i spełni warunki niezbędne do otrzymania stuzłotowej premii, bank wypłaci polecającemu 50 zł. Maksymalnie można w ten sposób zarobić 250 zł, czyli trzeba polecić Konto Proste Zasady pięciu osobom.

Uwaga, aby polecenie było skuteczne i „zaowocowało” wypłatą 50 zł, trzeba zarejestrować się do Programu Poleceń na stronie promocji.

Zdobycie dwóch biletów na seanse 2D w Multikinie czy kinach Helios jest dużo prostsze. Otrzymuje je każdy, kto założy Konto Proste Zasady i wykona przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej lub mobilnej. Bilety zostaną wysłane klientowi na podaną przy zakładaniu konta skrzynkę poczty elektronicznej. Do rozdania jest 35.000 wejściówek, więc nie powinno ich szybko zabraknąć.

Wysokie oprocentowanie

Nowi klienci mogą też liczyć na podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym, i to w dwóch wariantach.

Pierwsza możliwość – oprocentowanie 3,5% w skali roku przez 12 miesięcy do kwoty 10.000 zł. Warunkiem otrzymania tak wysokiego oprocentowania za dany miesiąc jest wpływ na Konto Proste Zasady wynagrodzenia w kwocie min. 1.500 zł. Przy czym nie ma obowiązku, by to było faktycznie wynagrodzenie. Wystarczy by był to przelew z innego banku.

Druga możliwość – oprocentowanie 2,5% w skali roku przez 122 dni od wpłacenia środków. W tym przypadku górny limit zdeponowanej kwoty to 200.000 zł.

Konto Proste Zasady

Nazwa nie kłamie. Zasady są naprawdę proste. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł. Może, ale nie musi, bo wystarczyć wykonać jedną transakcję bezgotówkową (kartą lub BLIKiem), by opłata nie została pobrana. Osoby poniżej 26. r.ż. nie muszą spełniać nawet tego warunku. Wydanie karty debetowej oraz jej prowadzenie, a także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

Załóż Konto Proste Zasady

Naszym zdaniem

Nowi klienci Getin Banku mogą wiele skorzystać przystępując do tej promocji, a wymagania uprawniające do otrzymania bonusów nie są wygórowane. Posiadaczy oszczędności z pewnością ucieszy możliwość ulokowania pieniędzy na atrakcyjny procent na koncie oszczędnościowym, co nie wymaga „zamrażania” gotówki na kilka miesięcy, jak to się dzieje po założeniu lokaty.

 

Czytaj też: ING Bank Śląski: 300 zł za założenie karty kredytowej

Czytaj też: Idea Bank: 3,00% w skali roku na Koncie Zośka Pro

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments