Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 100 zł za korzystanie z aplikacji Apple Pay

Coraz więcej banków promuje aplikację Apple Pay. W zamian za wykonanie 8 transakcji z jej użyciem, BGŻ BNP Paribas proponuje swoim klientom 100 zł w postaci bonów na zakupy na Allegro. Nagrody otrzyma jedynie 3.500 osób.

 

W promocji mogą wziąć udział posiadacze dowolnej karty płatniczej (debetowej lub kredytowej) wydanej przez BGŻ BNP Paribas, którzy zarejestrują ją na specjalnej stronie promocji do 31 lipca br. i dodadzą ją do aplikacji Wallet na urządzeniu z systemem iOS.

50 zł w 14 dni, potem kolejne 50 zł

Na pierwszym etapie starań o nagrodę można zdobyć 50 zł. Warunkiem jest wykonanie minimum trzech transakcji Apple Pay na dowolne kwoty w ciągu 14 dni, licząc od dnia, gdy karta została dodana do aplikacji.

Na drugim etapie promocji można zdobyć kolejne 50 zł. Chcąc je otrzymać, w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło dodania karty płatniczej do aplikacji Apple Pay, trzeba wykonać kolejne pięć płatności na dowolne kwoty.

I tyle, nie ma żadnych dodatkowych warunków. Jedyne ograniczenie dotyczy miejsc dokonywania transakcji. Nie mogą to być terminale znajdujące się w placówkach o „zakazanych” kodach MCC, np. w kasynach gier, firmach transportowych, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy w miejscach umożliwiających dokonywanie przekazów pieniężnych, płatności rachunków.

Nagroda w formie wiadomości sms

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana jej zdobywcy na adres e-mail podany podczas rejestracji do udziału w promocji. Sama nagroda – w postaci e-bonów do wykorzystania na Allegro – będzie przesłana w formie sms-a. W regulaminie określono, że termin ważności bonów upłynie 28 lutego 2019 r.

Naszym zdaniem

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zdobyć dodatkową stówkę. Wystarczy być klientem banku, posiadać urządzenie mobilne z systemem iOS i dokonać wymaganych ośmiu transakcji. Łatwiej już się chyba nie da zdobyć jakiejś nagrody. Chętnym na większą kasę podpowiadamy, że BGŻ BNP oferuje obecnie 300 zł za otwarcie Konta Optymalnego.

 

Czytaj też: Getin Bank: 3% na Koncie Oszczędnościowym na nowe środki do 200.000 zł

Czytaj też: Getin Bank: 100 zł i 2 bilety do kina za założenia Konta Proste Zasady 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments