Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 250 zł w sierpniowej promocji Konta 360°

Po raz kolejny można zdobyć atrakcyjną premię za otwarcie Konta 360° z oferty Banku Millennium. Tym razem do wzięcia jest 150 zł w gotówce i 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Amazon. Warunkiem zgarnięcia pełnej puli jest zapewnienie wpływów i wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w trzech kolejnych miesiącach.

Bank Millennium regularnie promuje swoje Konto 360° (także w wersji Student). Kolejne akcje specjalne przynoszą atrakcyjne nagrody i proste warunki aktywności, które pozwalają na ich zgarnięcie. Trwająca do 10 września 2021 r. „Promocja sierpniowa Konta 360°” nie odbiega od tego standardu. Wyróżnia ją natomiast fakt, że w jej regulaminie nie ma mowy o limicie kont, które zostaną otwarte w ramach promocji. Tak więc każdy, kto spełni wymagania akcji, otrzyma 150 zł w gotówce i 100 zł do wydania w serwisie Amazon.

Istotne szczegóły o uczestnikach

W promocji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w dniu jej rozpoczęcia (6 sierpnia 2021 r.) nie były stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium. Dotyczy to zarówno posiadaczy jego produktów (w tym użytkowników karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej), jak i osób występujących jako pełnomocnicy, przedstawiciele ustawowi, kuratorzy czy opiekunowie właściciela rachunku, a także poręczycieli kredytów.

O nagrodę nie mogą się ubiegać także Ci, którzy po 1 stycznia 2016 r. otworzyli w Banku Millennium rachunek osobisty w akcji specjalnej. To dobra wiadomość dla miłośników promocji bankowych, gdyż dotąd bank pozwalał tylko raz w życiu sięgnąć po nagrodę za otwarcie jego konta.

Droga po nagrody

Do 10 września 2021 r. należy złożyć na specjalnej stronie internetowej wniosek Konto 360° (lub w wersji Student) i kartę debetową oraz wyrazić zgody marketingowe. Wspomniana data to także ostatni dzień na podpisanie umowy o wspomniane produkty.

Dopełnienie formalności może się odbyć podczas spotkania z kurierem, w drodze fotoweryfikacji lub „metodą online”, czyli poprzez zalogowanie się do bankowości elektronicznej innego banku. W drugim kroku, do 30 września 2021 r., trzeba aktywować aplikację mobilną Banku Millennium i zrealizować przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę kartą lub Blikiem.

Zrealizowanie tych działań oznacza zdobycie 100 zł do wydania na Amazonie. Regulamin mówi, że e-kod promocyjny zostanie przekazany w sms-ie przesłanym do 31 października 2021 r. na numer telefonu uczestnika promocji podany bankowi. W wiadomości będzie określona data ważności vouchera.

Chcąc zdobyć 150 zł w gotówce, trzeba w październiku, listopadzie i w grudniu 2021 r. zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (w przypadku Konta 360° Student wystarczy 500 zł) i wykonać choćby jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Bonus wpłynie na nowo otwarty rachunek do 31 stycznia 2022 r.

Istotne szczegóły

Osoby, które otworzą rachunek w ramach tej promocji metodą „na selfie”, muszą się zgłosić do 31 grudnia 2021 r. do dowolnej placówki Banku Millennium, by złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości. Niedopełnienie tego obowiązku oznacza utratę nagrody.

Wpływy mogą pochodzić z dowolnego źródła, nie mogą to być jedynie przelewy wewnętrzne między rachunkami uczestnika akcji prowadzonymi przez Bank Millennium.

Transakcje bezgotówkowe można realizować w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, przy czym muszą to być płatności za towary lub usługi. Niedozwolone są transakcje związane z grami hazardowymi oraz wypłaty gotówki. Nie zostaną uznane także transakcje zwrócone przed dniem przekazania nagrody.

W celu wykorzystania e-kodu o wartości 100 zł podczas zakupów na Amazonie, po wybraniu towarów należy wejść do zakładki Dodaj metodę płatności / Wprowadź kod karty podarunkowej lub kod promocyjny i wpisać tam otrzymany ciąg znaków.

Konto 360° – co trzeba o nim wiedzieć?

Najważniejsze opłaty dotyczące tego rachunku związane są z korzystaniem z niego (8 zł/miesiąc), używaniem karty (7 zł miesięcznie) i wypłatami z obcych bankomatów (5 zł). Wszystkich ich można uniknąć, zapewniając w danym miesiącu wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonując choć jedną transakcję kartą lub Blikiem. Tak, to są dokładnie te same wymagania, jakie trzeba spełnić, by zdobyć premię w ramach promocji.

Posiadacze Konta 360° Student, czyli osoby w wieku 18-26 lat, nie muszą na co dzień zapewniać żadnych wpływów, gdyż dla nich konto jest bezwarunkowo darmowe, ale zwracamy uwagę, że dla zdobycia premii regulamin promocji wymaga ich zapewnienia. Dodajmy, że dla tej wersji rachunku opłata za kartę wynosi 4 zł a za wypłaty z bankomatów – 5 zł. Warunki ich uniknięcia są identyczne z tymi obowiązującymi dla wersji „dorosłej”.

Naszym zdaniem

Warto odnotować brak limitu rachunków, które mogą zostać otwarte w ramach promocji oraz zrezygnowanie przez Bank Millennium z dożywotniej karencji dla tych, którzy wcześniej skorzystali z promocji przy otwieraniu rachunku osobistego.

Warunki zdobycia premii są tożsame z zasadami zapewnienia sobie bezpłatnego konta, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów, więc to też dobra informacja dla miłośników promocji bankowych. Kolejna, to wiadomość, że bank często promuje także inne swoje produkty, z których można skorzystać, mając dostęp do bankowości elektronicznej i nagradza za ten ruch atrakcyjnymi nagrodami. Tak więc jest wiele argumentów za tym, by skorzystać z najnowszej propozycji Banku Millennium.

PORÓWNAJ KONTA
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments