Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 2,6% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 tys. zł

Przez wiele edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium przyzwyczailiśmy się, że jego oprocentowanie wynosi 2,7% w skali roku. Niestety jubileuszowa – 20. – odsłona tej akcji przyniosła zmianę. Obecnie można zyskać 2,6% przez 92 dni dla nowych środków do 100 tys. zł.

Ruch Banku Millennium z pewnością nie cieszy oszczędzających. Nie ma co jednak narzekać. Nadal jest to jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku, zwłaszcza dla osób mających do zdeponowania kwoty liczone w dziesiątkach tysięcy złotych.

Skorzystają tylko klienci

Promocja trwa do 25 kwietnia 2020 r. Mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze Konta 360° (również w wersji studenckiej) pod warunkiem, że wpłacą na Konto Oszczędnościowe Profit nowe środki.

Regulamin akcji precyzuje, że pod tym pojęciem rozumiana jest nadwyżka ponad saldem wszystkich rachunków danej osoby w Banku Millennium w dniu 14 marca. W obliczeniach uwzględniane są również lokaty terminowe, lokaty strukturyzowane oraz konta, których klient jest współwłaścicielem.

Podwyższonym do 2,6% w skali roku oprocentowaniem objęte zostaną nowe środki do kwoty 100 tys. zł, powyżej tej granicy obowiązuje oprocentowanie 0,8% w skali roku.

Bonusowe odsetki będą naliczane przez 92 dni od daty wpływu pierwszych pieniędzy spełniających warunki akcji. Po tym okresie ich oprocentowanie, zależnie od wpłaconej sumy, będzie wynosiło od 0,5 do 0,8%. Dodajmy, że uczestnictwo w poprzednich edycjach tej promocji nie stanowi przeszkody, by skorzystać z podwyższonego oprocentowania w najnowszej odsłonie.

Oferta Banku Millennium

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Banku Millennium, a chcieliby otrzymać wysokie oprocentowanie dla swoich oszczędności, przedstawiamy kilka informacji na temat jego oferty.

Rachunek osobisty otwierający drogę do skorzystania z promocji Konta Oszczędnościowego Profit nosi nazwę Konto 360° (dla osób w wieku 18-26 lat oferowany jest w wersji Student). Jego prowadzenie kosztuje 8 zł, a opłata za kartę debetową wynosi 7 zł. Można ich uniknąć zapewniając wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonując przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą. Spełniając te warunki otrzymujemy też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Aplikacja mobilna Banku Millennium uważana jest za jedną z najlepszych, gdyż oprócz wykonywania podstawowych operacji bankowych można w niej korzystać z wielu przydatnych usług, np. płatności za autostrady. Konto Oszczędnościowe Profit prowadzone jest bezpłatnie. Podobnie jak przy większości tego typu rachunków tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, za każdą kolejną trzeba zapłacić 7,50 zł.

Naszym zdaniem

Decyzja Rady Polityki Pieniężnej o obniżeniu stóp procentowych o 0,5 p.p. wywołała niemal natychmiastową reakcję banków, które ścięły oprocentowanie oferowanych lokat. Można się spodziewać, że w przyszłości dotknie to także kont oszczędnościowych objętych aktualnie promocjami. Tak więc warto przemyśleć opisaną ofertę Banku Millennium, by jeszcze przez 92 dni cieszyć się wysokim oprocentowaniem swoich oszczędności.

 

Czytaj też: BNP Paribas: 200 zł za Konto Otwarte na Ciebie – „Zostań w domu” 

Czytaj też: Idea Bank: 3,2% na Lokacie na Nowe Środki Plus

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments