Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 200 zł za Konto Otwarte na Ciebie – „Zostań w domu”

Mogłoby się wydawać, że wobec obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie ma możliwości bezpiecznego uczestniczenia w promocjach bankowych. Jednak to nieprawda. W najnowszej akcji dotyczącej Konta Otwartego na Ciebie oferowanego przez BNP Paribas, w której do zdobycia jest 200 zł, wszystkie warunki można spełnić zdalnie.

 

Spółka Ad Astra, organizująca promocje produktów banku BNP Paribas bardzo szybko zareagowała na akcję „Zostań w domu” i przygotowała trwającą do 6 kwietnia 2020 r. (lub do wyczerpania puli 4000 promocyjnych wniosków) promocję Konta Otwartego na Ciebie właśnie pod takim tytułem. Wymagania regulaminu zostały tak określone, by ich spełnienie nie wymagało wychodzenia z domu.

Kto ma szansę na nagrodę?

Do zdobycia są 2 premie po 100 zł. Mogą się o nie ubiegać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polski dowód osobisty, które w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie były (współ)posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. Dodatkowo regulamin wymaga, by w chwili przystępowania do akcji, dana osoba nie była stroną umowy ramowej z tym bankiem.

Internetowy wniosek o konto

Czas przedstawić działania, które pozwolą zdobyć 200 zł premii. Do 6 kwietnia 2020 r. należy przystąpić do promocji rejestrując się na specjalnej stronie internetowej. Trzeba przy tym zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

W kolejnym kroku należy skorzystać z linka otrzymanego na adres e-mail podany podczas rejestracji i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie oraz wybraną kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej. Podpisanie umowy o wspomniane produkty jest realizowane w systemie Autenti przy pomocy unikalnego kodu sms. Trzeba to zrobić do 27 kwietnia 2020 r. Kartę dostarczy kurier, który zweryfikuje też tożsamość klienta. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w tym momencie trzeba zachować szczególną ostrożność.

Niezwykle proste warunki aktywności

Później wracamy do wirtualnego świata i realizujemy warunki aktywności. W kwietniu należy wykonać min. 2 przelewy w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku BNP Paribas oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto na łączną kwotę min. 500 zł.

Do 20 maja 2020 r. organizator prześle wskazówki dotyczące podania numeru konta, na które ma trafić nagroda za wypełnienie warunków promocji. Zrealizowanie instrukcji do 25 maja 2020 r. sprawi, że do końca tego miesiąca uczestnicy akcji otrzymają pierwsze 100 zł.

W maju konieczne są kolejne aktywności – wykonanie przynajmniej 2 przelewów w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (dokładnie to samo co w kwietniu) i zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł (w kwietniu wymagane było tylko 500 zł). Drugie 100 zł – za aktywność w maju – zostanie przekazane na wskazane wcześniej konto do końca czerwca 2020 r.

Przelewy i wpływ na rachunek – ważne informacje

W regulaminie akcji zapisano taką definicję przelewu: – „polecenie przelewu środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych”.

Są też pewne ograniczenia dotyczące wpływów na konto. Nie mogą one pochodzić z rachunków danego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima), a także z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas albo przez nieistniejący już Raiffeisen Polbank. Niedozwolone są też wpłaty gotówkowe.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto o nim wiedzieć?

Bank nie pobiera opłat za jego otwarcie i prowadzenie. Cechą charakterystyczną tego rachunku jest możliwość samodzielnego wyboru jednej z trzech kart debetowych. Dla osób, którym zależy na uniknięciu opłat i nie oczekują, by z kartą związane były jakieś dodatkowe produkty/usługi, polecana jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Miesięczna opłata za jej prowadzenie wynosi 3 zł, ale wykonanie „plastikiem” choćby jednej operacji bezgotówkowej w danym okresie sprawi, że bank nie pobierze prowizji.

Naszym zdaniem

Doceniamy szybką reakcję na sytuację i przygotowanie promocji, której warunki można spełnić bez wychodzenia z domu. Uczulamy, by zachować szczególne środki ostrożności podczas spotkania z kurierem, który dostarczy kartę debetową i zweryfikuje tożsamość oraz zwracamy uwagę, że w maju trzeba zapewnić wyższy wpływ na rachunek niż w kwietniu. Życzymy zdrowia i radości ze zdobycia premii.

 

Czytaj też: Idea Bank: aż 10% zwrotu za składki ZUS

Czytaj też: Citibank: 400 zł na zakupy w Lidlu za kartę kredytową Citi Simplicity

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments