Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: nawet 200 zł za założenie Konta 360°

Wystarczy założenie Konta 360°, skorzystanie z aplikacji mobilnej banku i spełnienie w dwóch kolejnych miesiącach prostych warunków, by zgarnąć 200 zł od Banku Millennium. W puli jest tylko 2.000 nagród.

 

Promocja adresowana jest do nowych klientów Banku Millennium. Jej regulamin określa, że są nimi osoby, które nie miały żadnego produktu w tej instytucji w dniu rozpoczęcia akcji (13.08.2018 r.). O premię nie mogą się też ubiegać ci, którzy mogą dysponować dowolnym rachunkiem w Banku Millennium np. jako pełnomocnicy, przedstawiciele ustawowi, kuratorzy oraz byli posiadaczami Konta 360° lub Konta 360° Student, które było otwarte w ramach jednej z promocji „na start”.

Ruszaj po 100 zł, na początek

Starania o zdobycie 200 zł należy rozpocząć na stronie promocji. Do 24 września 2018 r. trzeba tu złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, wraz z kartą debetową. Następnie, najpóźniej do 30 września 2018 r., podpisać umowę o prowadzenie jednego ze wspomnianych rachunków.

Podobnie jak przy innych tego typu promocjach, wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie przez bank i jednostki z nim powiązane, danych osobowych w celach marketingowych. Zdobycie 100 zł jest bardzo proste. Do 14 października 2018 r. należy aktywować bankowość mobilną i dokonać choć jednej płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIK.

Krok po kolejne 100 zł

Uzyskanie kolejnych 100 zł wymaga nieco większego wysiłku. Osoby, które założą Konto 360° muszą w październiku i w listopadzie br. zasilić swój rachunek kwotą min. 1.000 zł (nie może to być przelew między rachunkami własnymi klienta prowadzonymi w Banku Millennium) i wykonać w każdym z tych miesięcy min. jedną płatność bezgotówkową (wydaną do otwartego w ramach promocji rachunku kartą debetową, telefonem lub BLIKiem).

Podobne warunki stoją przed tymi, którzy założą Konto 360° Student z tą różnicą, że obowiązkowa kwota zasilenia rachunku w październiku i listopadzie wynosi jedynie 360 zł. To wszystko.

 

Złóż wniosek o Konto 360°

 

Gotówka na konto

Co ciekawe, jeśli ktoś nie spełni warunków zdobycia pierwszych 100 zł (związanych z bankowością mobilną), to nie jest wykluczony z możliwości zdobycia kolejnej stówy (związanych z wpływami na konto i transakcjami bezgotówkowymi). Nagroda za spełnienie warunków dotyczących „mobilności” zostanie wpłacona na Konto 360° uczestnika promocji do 18 października 2018 r. Z kolei premia za spełnienie warunków wpływu na konto i dokonania transakcji bezgotówkowej zasili otwarty w ramach promocji rachunek najpóźniej 12 grudnia 2018 r.

Konto 360° – koszty

Konto 360° prowadzone jest bezpłatnie pod warunkiem spełnienia dokładnie takich warunków jakie obowiązują w opisywanej promocji – wpływ na konto w wysokości minimum 1.000 zł oraz wykonanie minimum jednej transakcji kartą debetową. W przypadku posiadaczy Konta 360° Student nie jest wymagany nawet minimalny wpływ. Ubieganie się o nagrodę wiąże się jednak z obowiązkiem zapewnienia w październiku i w listopadzie wpływów po 360 zł.

Spełnienie powyższych warunków zwalnia z opłat za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Niewywiązanie się ze wspomnianych obowiązków oznacza pobranie przez bank 8 zł tytułem opłaty za konto oraz 7 zł opłaty za kartę.

Naszym zdaniem

Szybka kasa do zdobycia w bardzo prosty sposób – to chyba najkrótsze możliwe podsumowanie. Na dodatek, spełnienie warunków promocji zwalnia z opłat za konto i kartę. Przy okazji można skorzystać z wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Od dłuższego czasu wznawiana jest promocja, w której nowe środki do kwoty 100.000 zł, przez 3 miesiące, oprocentowane są na 2,7% w skali roku.

 

Czytaj też: Getin Bank: 3% na koncie oszczędnościowym do 200.000 zł

Czytaj też: Getin Bank: 50 zł za Konto Proste Zasady i nawet 500 zł za jego polecenie

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments