Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Getin Bank: 50 zł za Konto Proste Zasady i nawet 500 zł za jego polecenie

Obecni klienci, którzy polecą konto osobiste innym sięgnąć mogą nawet po 500 zł premii. Z kolei osoby polecone zyskają 50 zł za otwarcie Konta Proste Zasady i mogą polecać rachunek innym.

 

Promocja trwa do 31 października 2018 r. W tym czasie trzeba założyć Konto Proste Zasady i/lub przystąpić do programu poleceń oraz zdążyć z przekazaniem specjalnego kodu promocyjnego osobie, której polecimy otwarcie rachunku.

Nowy Klient

Bank zastosował bardzo krótki czas karencji. Za „nowego klienta” uważane są osoby, które nie miały w Getinie żadnego rachunku osobistego w dniu 3 sierpnia 2018 r. Podczas składania wniosku o otwarcie Konta Proste Zasady trzeba podać specjalny kod promocyjny otrzymany od obecnego klienta oraz wyrazić trzy zgody – na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu produktów własnych banku, na otrzymywanie informacji handlowych z banku oraz na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi, by ten mógł otrzymać swoją premię.

Dodatkowe warunki uprawniające do otrzymania 50 zł za założenia Konta Proste Zasady, to zasilenie tegoż konta w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu, w którym została podpisana umowa Konta Proste Zasady, kwotą minimum tysiąca złotych. Może to być przelew z rachunku firmowego w Getin Banku lub z dowolnego konta w innym banku.

W kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie powyższe rachunki, nowy klient otrzyma 50 zł nagrody, a osoba, która poleciła mu Konto Proste Zasady i przekazała kod promocyjny – 100 zł.

 

ZAŁÓŻ KONTO PROSTE ZASADY W GETIN BANKU

 

Obecny Klient

Do tego, by zostać osobą polecającą i starać się o 100 zł za każdego nowego klienta pozyskanego dla Getin Banku (maksymalnie można „zwerbować” pięć osób) wystarczy być posiadaczem rachunku osobistego prowadzonego w złotówkach w Getin Banku oraz posiadać wyrażone zgody marketingowe. Specjalny kod polecający, który należy przekazać nowemu klientowi, można wygenerować w bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej) po przystąpieniu do promocji.

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady otwierane i prowadzone jest za darmo. Warunkiem bezpłatności jest wykonanie minimum jednej płatności kartą debetową wydaną do konta lub BLIKiem w danym miesiącu. Gdyby tak się nie stało, bank pobierze 8 zł prowizji. Nie ma wymogu wpływów czy posiadania określonego salda na rachunku. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

W regulaminie zapisano, że opisaną promocję można łączyć z innymi, prowadzonymi przez bank, np. z podwyższonym do 3% oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym, do kwoty 200.000 zł.

Naszym zdaniem

Krótki okres karencji dla nowych klientów, proste wymogi do spełnienia przez nowych i obecnych klientów, naprawdę duże pieniądze do zgarnięcia bez większego wysiłku. Grzechem więc byłoby nie przemyśleć oferty Getin Banku.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,7% do 100.000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 100 zł za regularność i 150 zł za aktywność na koncie

 

 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments