Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 100 zł za regularność i 150 zł za aktywność na koncie

Założenie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas i regularne zasilanie go przez trzy miesiące oznaczać może 100 zł nagrody. Jeśli posiadacz rachunku będzie z niego aktywnie korzystał, może otrzymać kolejne 150 zł w formie moneybacku.

 

Dobrze, że promocje bankowe nie ograniczają się do możliwości zdobycia talonów do wykorzystania w sklepie X lub punkcie Y. Każdego chyba najbardziej cieszy premia pieniężna, którą można przeznaczyć na dowolny cel, a tym właśnie kusi najnowsza promocja Konta Maksymalnego.

Długi okres karencji

Nagrody są atrakcyjne, więc bank postanowił utrudnić ich zdobycie. Po pierwsze, przygotował tylko 1.000 nagród. Po drugie, mogą o nie zawalczyć tylko ci, którzy nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Maksymalnego.

Z udziału w promocji wyklucza także posiadanie w dniu składania wniosku aktywnej umowy ramowej zawartej z bankiem. Do akcji przystąpić mogą natomiast osoby korzystające z usług BGŻ Optima.

 

Złóż wniosek o Konto Maksymalne

Droga do nagród

Rozpoczynamy ją na specjalnej stronie poświęconej promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Po wpisaniu danych osobowych i kontaktowych oraz zaznaczeniu wszystkich pól, zostaniemy zarejestrowani do udziału w promocji i przekierowani na stronę pozwalającą na złożenie wniosku o otwarcie konta wraz z przypisaną do niego kartą.

W tym miejscu trzeba też wyrazić zgodę na udział w promocji oraz otrzymywanie informacji handlowych. Oznacza to, że obowiązkowo trzeba wyrazić zgodę na punkty 1 i 5. Wnioski można składać do 31 sierpnia 2018 r., ale – jak wspomnieliśmy – w puli jest tylko 1.000 wniosków rejestracyjnych, więc warto się pospieszyć.

Zasilaj regularnie

Chcąc zdobyć 100 zł trzeba regularnie zasilać Konto Maksymalne kwotą 1.000 zł. „Regularnie” w myśl regulaminu oznacza, że wspomniana kwota musi wpływać na rachunek w każdym z trzech miesięcy – wrześniu, październiku, listopadzie. Mogą to być przelewy własne z innego banku.

Premii nie otrzymamy, jeśli zrobimy przelew z rachunków własnych w BGŻ BNP Paribas lub BGŻ Optima, dokonamy wpłaty własnej lub wpłaty z tytułu udzielonego przez bank kredytu. Po spełnieniu tych warunków, do 17 grudnia br. zostaniemy poinformowani o przyznaniu nagrody i otrzymamy wskazówki jak ją odebrać.

Korzystaj aktywnie

Zdobycie dodatkowych 150 zł konieczna jest samodyscyplina i częste korzystanie z karty płatniczej wydanej do konta. Rzecz w tym, by w każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu przystąpienia do promocji wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę przekraczającą 300 zł. Liczy się data wykonania operacji, a nie data jej zaksięgowania na rachunku!

Każda transakcja przekraczająca 5 zł będzie nagradzana przez bank premią w wysokości 1 zł. Maksymalna nagroda w danym miesiącu może wynieść 25 zł. Premia zostanie wypłacona do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione powyższe warunki.

Szczegółowy opis promocji zawarty jest w regulaminie.

Konto Maksymalne

Konto Maksymalne jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić można jedynie za kartę płatniczą. Wystarczy jednak nie mieć ukończonych 26 lat lub wydać kartą płatniczą w miesiącu minimum 300 zł, by opłata w wysokości 12 zł nie została pobrana. Warto wiedzieć, że posiadacze Konta Maksymalnego korzystają bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

 

Złóż wniosek o Konto Maksymalne

Naszym zdaniem

Zdobycie 100 zł za regularne wpływy jest banalnie proste. Naprawdę mocno trzeba by się postarać, by nie spełnić warunku wpływu 1.000 zł przez trzy kolejne miesiące. „Wyciśnięcie” maksymalnej premii za aktywność jest dużo trudniejsze. Wymaga wykonywania w każdym miesiącu dużej liczby transakcji. Trzeba liczyć ich ilość, ale i pilnować, by żadna z nich nie opiewała na kwotę niższą niż 5 zł.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,7% do 100.000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Czytaj też: Getin Bank: 3% na koncie oszczędnościowym do 200.000 zł 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments