Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 150 zł premii za założenie Konta 360°

Noworoczny rajd Banku Millennium trwa w najlepsze. Po doskonałej ofercie związanej z kontem oszczędnościowym (2,70% do 200 000 zł) przyszedł czas promocję rachunku podstawowego. W zamian za założenie Konta 360° otrzymać można 150 zł premii, a w programie poleceń kolejne 250 zł w gotówce.

Dla kogo Konto 360° z bonusem?

Najnowsza promocja Banku Millennium adresowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Jeżeli wpisujecie się w te kryteria powinniście spełnić jeden z poniższych warunków:

 • być nowym klientem banku, czyli osobą która do tej pory nie korzystała i na dzień rozpoczęcia akcji nie posiadała żadnego produktu w banku. Odpadają także osoby, które są w trakcie procesowania wniosku o jakikolwiek produkt,
 • być byłym klientem banku, czyli osobą która na dzień rozpoczęcia akcji nie posiadała żadnego produktu, ani nie jest w trakcie procesowania wniosku o jakikolwiek produkt. Odpadają również osoby, które korzystały wcześniej z jakiejkolwiek promocji związanej z zakładaniem konta w banku (nie dotyczy którejkolwiek edycji promocji „Zyskaj 360 zł”).

 

ZAŁÓŻ KONTO 360° I ZGARNIJ 150 ZŁ

Konto z kartą debetową

Jeżeli spełniacie powyższe warunki możecie bez obaw zarejestrować się w serwisie, podając takie dane osobowe jak: imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po akceptacji regulaminu i aktywacji utworzonego profilu należy:

 • najpóźniej do 25 lutego 2018 roku złożyć poprzez profil uczestnika wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową, korzystając z linka znajdującego się w zakładce „KONTO BONUS”,
 • zaakceptować wszystkie wymagane zgody i nie odwoływać ich do 31 maja 2018 roku,
 • najpóźniej do 28 lutego 2018 roku zawrzeć z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową i nie rozwiązywać, wypowiadać i odstępować od niej do końca maja 2018 roku.

Proste warunki

Ostatnie oczekiwania banku wobec uczestników promocji nie są zbyt wygórowane i różnią się w zależności od tego czy jesteśmy klientem całkowicie nowym, czy powracającym do „magentowego raju”. Rozbieżności w warunkach są jednak kosmetyczne. I tak:

 • klienci nowi powinni w marcu i kwietniu zapewnić wpływy na konto osobiste w łącznej wysokości 1 000 zł oraz w każdym z wymienionych miesięcy wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą wydaną do konta lub BLIKIEM,
 • klienci „powracający” powinni spełnić takie same wymagania z tą różnicą, że zasilenia konta muszą być wpływami tytułem wynagrodzenia.

Jeszcze słowo o operacjach bezgotówkowych. Bank nie zaliczy w poczet wymaganych transakcji: wypłat z bankomatów, przelewów z innych rachunków uczestnika promocji prowadzonych w banku i Millennium Domu Maklerskim oraz zwrotów płatności zaksięgowanych w okresie promocji.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje uczestników najpóźniej do 16 maja 2018 roku poprzez wysłanie wiadomości e-mail z linkiem przekierowującym do formularza. Należy go wypełnić w terminie 7 dni od otrzymania niniejszej wiadomości. Bonus wypłacony zostanie do końca maja 2018 roku na wskazane wcześniej konto. Premia nie ulega zamianie na inną nagrodę, a jej kwota zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Program poleceń

150 zł premii to nie wszystko, co przygotował dla uczestników promocji Bank Millennium. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po dodatkowe środki przystępując do programu poleceń. Każda osoba, która wywiąże się z warunków promocji może polecić ją innej osobie, przekazując jej indywidualnie wygenerowany link. Za każdego, nowego uczestnika, który spełni oczekiwania organizatora akcji otrzymać można 50 zł premii. Maksymalnie polecić można 5 osób.

Konto 360° – opłaty

Warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Millennium Banku. Wzięliśmy więc pod lupę podstawowe opłaty związane z prowadzeniem i zarządzaniem rachunkiem. Oto one:

 • 0 zł – za prowadzenie konta, kartę debetową i wypłaty ze wszystkich bankomatów pod warunkiem zapewnienia min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych na rachunek miesięcznie oraz dokonanie co najmniej jednej operacji kartą lub BLIKIEM w miesiącu,
 • 0 zł – za przelewy krajowe w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • 0 zł – za zlecenia stałe i polecenie zapłaty,
 • 0 zł – za korzystanie z wpłatomatów.

Kompletny cennik usług związanych z Kontem 360° znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Ostatnie ruchy poczynione przez Bank Millennium w obszarze promocji bankowych pozwalają sądzić, że walka o serca i portfele klientów wchodzi w nową fazę. Spełnienie nieskomplikowanych warunków gwarantuje otrzymanie godziwego bonusu i to w najbardziej przystępnej postaci, jaką jest gotówka. Jakby było mało w programie poleceń sięgnąć można po kolejne 250 zł. To zdecydowanie lepsza opcja niż któryś z kolei pendrive czy bezprzewodowa mysz opatrzona logiem banku. Za ten noworoczny urodzaj Bank Millenium otrzymuje od nas zasłużoną piątkę z plusem.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Czytaj też: Cyfrowy włam na bankowe konto – skimming i phishing

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments