Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 2,7% przez 3 miesiące na Koncie Oszczędnościowym Profit

Bank Millennium po raz kolejny proponuje 2,7% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków wpłaconych na Konto Oszczędnościowe Profit. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje aż do 200.000 zł.

 

Rację mieli ci, którzy spodziewali się, że po zakończeniu poprzedniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit, ruszy jej nowa odsłona. Tak też się stało. Warunkiem skorzystania z niej jest posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium, czyli Konta 360°.

Data i kwota graniczna

Podwyższone do 2,7% oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków, czyli stanowiących nadwyżkę ponad kwotę jaka była zapisana na wszelkich kontach posiadacza Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium (dotyczy to także lokat, w tym strukturyzowanych) w dniu 13 października 2018 r.

Nowe środki można wpłacać do 12 stycznia 2019 r. Od momentu wpływu pierwszego przelewu (nie opłaca się więc dopłacać kolejnych kwot. Lepiej wpłacić od razu jak najwyższą sumę) przez 92 dni będą one objęte promocyjnym oprocentowaniem. Obowiązuje ono do kwoty 200.000 zł. Kwoty powyżej niej będą oprocentowane tylko na 1,4%, co w porównaniu do standardowych stawek jest i tak zadowalającym wynikiem.

 

ZAŁÓŻ KONTO PROFIT I ZARABIAJ 2,7% W SKALI ROKU

 

To trzeba wiedzieć

W regulaminie promocji jest kilka istotnych szczegółów, o których trzeba wiedzieć, by dobrze ją wykorzystać i oszczędzić sobie rozczarowań w przyszłości. Po pierwsze, dane konto oszczędnościowe może być objęte tylko jedną promocją. Jeśli więc jego posiadacz uczestniczy w jakiejś innej promocji dotyczącej konta oszczędnościowego, to musi się ona zakończyć najpóźniej 11 stycznia 2019 r., by od 12 stycznia 2019 r. konto zostało objęte opisywaną promocją.

Po drugie, gdy Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to za nowe środki będą uznawane te, które stanowią nadwyżkę ponad saldo na wszystkich rachunkach, których posiadacze są ci sami. Trzeba też wiedzieć, że posiadając kilka Kont Oszczędnościowych Profit, to każde z nich może uczestniczyć w promocji.

Pierwsza wypłata w miesiącu z konta oszczędnościowego jest bezpłatna, a każda kolejna kosztuje 7,5 zł. Z tego powodu warto dobrze zaplanować swoje wydatki, gdyż częste sięganie po rezerwy zgromadzone na rachunku może mocno uszczuplić wypracowane odsetki.

Naszym zdaniem

Co prawda można znaleźć konta oszczędnościowe z nieco wyższym oprocentowaniem, ale w Banku Millennium mamy niemal pewność, że po zakończeniu jednej edycji promocji zaraz rozpocznie się kolejna. Wystarczy więc jedynie pamiętać, by 2-3 dni przed zakończeniem promocji wycofać środki z Banku Millennium. Dzięki temu po starcie nowej edycji zostaną one uznane za „nowe”. Pozwoli to cieszyć się wysokim oprocentowaniem przez długie miesiące.

Warto też wiedzieć, że trwa promocja, w której za założenie Konta 360° w Banku Millennium i za wykazanie się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego, można zdobyć aż 200 zł. Konto 360° jest darmowe pod warunkiem, że w danym miesiącu wpłynie na nie kwota min. 1.000 zł i posiadacz konta wykona min. 1 transakcję wydaną do niego kartą płatniczą. Warunki uprawniające do zdobycia wspomnianych 200 zł są bardzo podobne. Dodatkowo trzeba tylko zalogować się do bankowości mobilnej. Szczegółowo pisaliśmy o tej promocji w tym artykule.

 

Czytaj też: Idea Bank: nawet 3,5% na Lokacie na Nowe Środki

Czytaj też: 6 banków oferujących przelew na telefon

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments